PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

kopia

ocenił(a) serial na 7

jest to temat dośc ciekawy i dziwny.CZy próbujecie isę upodabniać do swoich ulubionych postaci z serialu? Ja osobiście skopiowałem styl ubierania Stephena i próbowałem fryz ale nie udało się.A wy jacy jesteście,wy też próbujecie isę upodobnić?

kapitanBecker66

Cóż... Mam parę kompletów ubrań zupełnie jak Abby, ale to raczej przypadek - od zawsze miałam zbliżony gust.
Natomiast nieco odmieniłam mojego brata :-). On jest strasznie podobny do Connora, nawet zarost zapuszcza w taki sposób. Więc zaczęłam polecać mu stroje zbliżona do ubrań Connora, bo w końcu Connor w serialu wygląda fajnie. No i tak nieco zmieniłam mojego brata, a on do dzisiaj nie wie, że upodobniłam go do postaci z jakiegoś serialu.

ocenił(a) serial na 8
kapitanBecker66

Ja raczej nie,nigdy jakoś nawet się nad tym nie zastanawiałam xD

kapitanBecker66

Ja mam problem z przybieraniem charakterów ulubionych postaci. Przez kilka dni po obejrzeniu filmu/serialu czuję się trochę nieswojo i mam wrażenie, że zachowuję się jakbym była postacią którą lubię. Wkurzające i chyba trochę ... dziwne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones