PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

napisy:D

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś wie gdzie da się dorwać napisy do 5sezonu(2pierwszych odcinków) albo gdzie to mozna z polskimi napisami ogladnac..?

ocenił(a) serial na 10
kala_177

Jak na razie nie ma napisów nawet do 1 odc niestety nikomu się nie chce jednak ladraqkumeia w innym temacie napisała że przetłumaczy .

Barti1155

Napisy są przygotowywane, robi je tam sam człowiek od sezonu 3 i 4. Opracowuje on je na podstawie niemieckiej wersji, dlatego jeszcze nie ma, ale powinny być już w tym tygodniu.

ocenił(a) serial na 10
ClaudiaBrown

noo to super:D

kala_177

Z tego co tu czytam to napisy do 5 sezonu powinny być :) Wie już ktoś z jakiej strony można ściągnąć?? Ponieważ zostały mi do obejrzenia dwa ostatnie odcinki 4 sezonu i chce jak najszybciej zacząć 5 sezon :)

ocenił(a) serial na 10
xPawel21x

Do 5 sezonu nie ma jeszcze nigdzie :( jak do tej godziny najczęściej z 4 były na napiprojekt więc te też tam będą ale nie ma

xPawel21x

Ja wiem skąd można sciągnąć odcinki lub obejrzeć. Odcinki są na piratbayu ale niewiele, no i na eztv na pewno są. Odcinki po angielsku można obejrzeć na itv. info.

ocenił(a) serial na 10
Pristihampsus

Pozostaje nam czekać na napisy PL nic na to nie poradzimy !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones