PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

dla mnie jedyne ohydne stworzenia to to grzybowe straszydło..... ble.... a kto inny czego się brzydzi?

Pristihampsus

Mnie tam w Primeval żaden stwór dotąd nie brzydził.

ClaudiaBrown

a grzyb? to odcinek 3.5:] obejrzyj go znowu to na pewno obrzydzi.....

ocenił(a) serial na 10
Pristihampsus

Grzyb wcale nie był taki zły, jeśli miałbym wskazywać coś czego można się brzydzić to robaczki z S02E02.

Marcin21jw

też..... a co jeszcze?

ocenił(a) serial na 10
Pristihampsus

mnie to tam nic nie ruszało ale mały lęk był przed drapieżnikami z przyszłości

Pristihampsus

W ogóle ten grzyb mnie nie obrzydza. Odcinek znam doskonale, uwielbiam zarówno epizod jak i tego grzyba :). Robaki też mnie nie obrzydziły... No po prostu kreatury z serialu mnie nie odstraszają :).
Jedynie drapieżniki z przyszłości, gdy po raz pierwszy je zobaczyłam w odcinku 1.6 i była około pierwsza w nocy. Ale za drugim razem już normalnie na nie patrzyłam.

ClaudiaBrown

Te robaki czymś pluły... ja myślę żeby ofiara się rozkładała... ble ale grzyb rozpuszczał i obrastał ludzi a jak mu się nie udało to niszczył w połowie, więc jak możesz się go brzydzić?!

ocenił(a) serial na 8
Pristihampsus

Nie wszyscy muszą się brzydzić tymi stworzeniami itp. w Primeval każdy ma swoje zdanie.
Mnie też nic nie brzydzi.

Primeval

mnie obrzydzały te robaki, które żyły w siarkowej atmosferze... ten moment jak jeden wciągnął głowę Connora :/ aż mam ciarki, jak sobie przypominam obrzydlistwa...

pixi222

Mnie nie brzydziły. Powiedzieć wam co naprawdę mnie brzydzi? 1x04! Dodo były słodkie, ale pasożyta się niedało znieść. Mam po tym ciarki i mdłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones