PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

polska wersja

ocenił(a) serial na 7

statnio zastanawiałem się nad tym co by było gdyby polska nakręciła swoja wersje primeval!.JA wiem że to niemołżiwe ale dobra.Nie wiem o czym byłyby te odcinki ale przynajmniej skompletowałem obsade

James Lester-Janusz Gajos
Nick Cutter-BOgusław Linda
Stephen Hart-Jarosła Boberek
Abby Maitland-Małgorzata Kożuchowska
Connor Temple-Leszek Zduń
Helen Cutter-?
CLaudia Brown-Nie wiem
Kapitan Becker-też nie mam pomysłu

Jełsi macie pomysły na swoje obsady albo kto mógłby zagrać,i co najwarzniejsze pomysły na odcinki to piszcie

kapitanBecker66

Ja to myślę że były by 2 sezony i użyli by raczej więkrzości dinozaurów 0 stworzeń z przyszłości i jeszcze inne stworzenia z bardzo znanych er, np. karbon lub perm ale najbardziej to mezozoik i odrazu dali by tyranozaura a nie gigantozaura na pasie startowym [ odcinek 3.4 ]. PS: Jarosław Boberek nie pasuje jako Stephen a wogóle były by polskie imiona naprzykład Klaudia lub Stefan albo Sara [ jeśli to naprawdę polskie imię].

kapitanBecker66

Przykro mi, ale nie zgadzam się z nikim. Taka obsada byłaby straszna! Linda, Kożuchowska, Boberek...?! No, ale każdy ma swój gust. To, że mi nie odpowiada, nie znaczy że wy tak sądzicie. Po prostu nie oglądałabym polskiej wersji. Zresztą, ona i tak nigdy nie powstanie. A co do Claudii Brown, to myślę, że Magdalena Walach lub Marta Żmuda-Trzebiatowska, która kiedyś już wystąpiła w podobnej kreacji, że najpierw była wyluzowana itp., a potem taka zimna i elegancka. Jak Claudia i Jenny ^^.

ocenił(a) serial na 8
kapitanBecker66

I tutaj zgodzę się z ClaudiąBrown.
Po pierwsze taka wersja Primeval nigdy nie powstanie,ale wyobrażać sobie itp. zawsze można.
Też uważam że obsada jest okropna...Do tych roli oni się nie nadają.
Co do Magdy i Marty jeżeli chodzi o rolę Claudii to myślę,że było by ok.
Ale ogólnie pomysł trochę kiepski.
Po za tym Primeval to Primeval więc wersję raczej byly by o podobnej tematyce.

Jakoś nie spodobał mi się ten pomysł,no ale każdy ma swoje zdanie.;)

Primeval

A nie sądzicie, że gdyby powstała polska wersja Primeval, to byłoby to coś na wzór przygotowywanej kanadyjskiej?
Nie byłoby naszych odpowiedników Nicka, Claudii, Abby itd., tylko po prostu polski oddział ARC, bo w Polsce zaczynają pojawiać się anomalie. W Kanadzie tak właśnie robią, będą mieli własne postacie itp., po prostu inny oddział zajmujący się anomaliami i stworzeniami, w innym kraju. Twórcy robią tak podobno dlatego, że mają nadzieję, że epizodycznie w niektórych odcinkach kanadyjskiej wersji pojawią się np. Abby lub Connor. Czyli dajmy na to, jeśli sezon tego serialu będzie liczył 19 odcinków, ,to w odcinku 16 pojawić się może Jess, a w 4 Connor.

ClaudiaBrown

Mam lepszy pomysł na serial. W sali biologicznej zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Jacyś uczniowie w końcu chowają się w jakimś zakątku szkoły. Gdy szkoła jest zamknięta, idą do sali biologicznej. Jednemu wypada ołówek do czaszki tyranozaura. Grzebie w niej nagle pojawia się ostry błysk i znikają. Pojawiają się w kredzie ale napadają ich tyranozaury i muszą wracać. Wchodzą do następnego ostrego błysku i znikają. POtem toczy się ich normalne życie [ tylko przez ten dzień]. KOniec. ale w następnych odcinkaach czaszka zaczyna się przemieszczać i pojawia się raz w metrze, jeziorze , parku , szkole, na polu golfowym, w wieżowcu , w centrum handlowym itp. PS> Będę opisywać następne odcinki w poście o nazwie Mój serial. oczywiście nie nakręcone w polsce.

Pristihampsus

Ale to nie ma nic wspólnego z Primeval, tak? Tylko twój własny serial o dinozaurach. No bo jeśli to twój dodatek do serialu to powinno być takie A.R.C. lub coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones