Siły pierwotne (2007-2011)
Siły pierwotne: Sezon 3 Siły pierwotne sezon 3, odcinek 4
odcinek Siły pierwotne (2007-2011)

odcinek 4

8,5 122
oceny
8,5 10 1 122
Siły pierwotne
powrót do forum s3e4

Cześć, ja jestem fanem prehistorii, czyli prehistorycznych roślin, prehistorycznych skał, prehistorycznych skamielin, prehistorycznych grzybów, prehistorycznych protistów, prehistorycznych wirusów, prehistorycznych bakteri i prehistorycznych zwierząt, i w primevalu jest pełno prehistorycznych istot które lubię, primeval jest długim serialem, bo ma aż 5 sezonów, dokręcono jeszcze primeval new world, i w ogóle ja słucham go z lektorem pl. ale mi z istot z primevala bardzo się podoba się giganotozaur, który pojawia się w odcinku 4 sezonu 3, i choć pewnie jak większość mylicie giganotozaura z gigantozaurem i go nazywacie nazwą: gigantozaur, to giganotozaur to wielki mięsożerny dinozaur, ten gad był teropodem, natomiast gigantozaur to wielki roślinożerny dinozaur długo szyjny czyli zauropod, więc nie mylić ich proszę was bo jeden to mięsożerca a drugi to roślinożerca, ale także jest błąd w tym odcinku bo conor jedna z postaci primevala, nazywa giganotozaura właśnie: gigantozaurem, i to nie jest poprawnie, to jest błąd, ale czy wiecie że giganotozaur z primevala, i inne stwory z primevala mają fajną grafikę, czyli są dobrą grafiką kręcone, i giganotozaur z odcinku s03e04, bo w tym odcinku jest giganotozaur, jest fajny, podoba mi się, bardzo mi się podoba, lubię giganotozaura, i w ogóle ten giganotozaur, jeśli nie wiecie w którym sezonie jest to on jest w sezonie 3, odcinku 4, tak na prawdę pojawia się ten olbrzymi mięsożerca, bardzo szybko, i tak w ogóle to ten olbrzym jest w odcinku s03e04, i jest bardzo fajnie zrobiony graficznie, dobra oto moja recenzja do primevala odcinku s03e04, pozdrawiam, papa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones