PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39328}

Siedmiu wspaniałych

The Magnificent Seven
7,2 445
ocen
7,2 10 1 445
Siedmiu wspaniałych
powrót do forum serialu Siedmiu wspaniałych

Bardzo dobrze się ogląda. Fajni aktorzy… Wielka szkoda, że tak mało odcinków powstało. Chociaż z drugiej strony może to i dobrze, ponieważ uniknięto głupkowatych dłużyzn i na siłę wymyślanych nowych historyjek, które zamiast przyciągać odstraszają.

ocenił(a) serial na 8
Cross

Właśnie sobie odświeżam, a oglądałam wcześniej dawno temu. Tym razem jest może trochę mniej intrygująco - w końcu znam już te wszystkie tajemnice z przeszłości, ale magia przyjaźni łączącej głównych bohaterów, jakaś pozytywna energia płynąca z ekranu i piękne krajobrazy wciąż robią wrażenie. Serial ma super klimat. Szkoda, że tak krótko, choć to też racja - jest w tych dwóch sezonach co najlepsze, bez rozmydlania fabuły z braku świeżych, ciekawych pomysłów.

Evie_MacR

Świeżo po seansie pilota. Nie przetrwał próby czasu. Da się oglądać, ale jest taki
naciągany. Na siłę... Może to przez to że chwilę wcześniej oglądałem Tombstone... ale niestety przetrwałem tylko pilot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones