PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 124
oceny
8,0 10 1 78124
8,6 18
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

Wie ktoś czy można gdzieś w Polsce kupić to piwko? Czy tylko z import z niemiec?

ocenił(a) serial na 7
Wookie_LG

w pl chyba nie, ale w (Czechy) Pradze w tesco kupilem :)

Magg89

Jak w Czechach jest, to w Polsce tym bardziej. Polska jest ważniejszym i bogatszym krajem, niż Czechy.

czomo12

dobre sobie

ocenił(a) serial na 9
Wookie_LG

Nie piłbym... Próbowałem w Hiszpanii i powiem wprost - naprawdę wstrętne. Poziom naszych Foxów, Kenigerów itd. A nawet niższe. Natomiast cenowo kiepściutko.

ocenił(a) serial na 3
Wookie_LG

To piwo to okropny sikacz, szkoda kasy.

Slawek

a nadal chętnie bym spróbował

ocenił(a) serial na 10
Slawek

Zależy od gustu. Ja na Duffa trafiłem w Pizie we Włoszech i był naprawdę niezły.

Wookie_LG

Przede wszystkim prawdziwy Duff nie istnieje. To fikcyjna marka powstała na potrzeby serialu. Później na bazie popularności "Simpsonów" zaczęto produkować Duffy, ale bez zgody ze strony twórców na używanie nazwy. I tak powstało przynajmniej kilkanaście Duffów w różnych krajach, Niemcy to tylko jeden z nich.
Musiałbyś pojechać do Hollywood i zwiedzić studio Universalu, tam ponoć sprzedają oficjalnego Duffa.

NickError

Panowie, wystarczy pojechać do reala w Niemczech (w innych marketach tego nie mają). Najbliższy real - ok. 3 km za Słubicami. Sprzedają tylko w butelkach 0,3, także w 6-pakach.

obreb_2

Oczywiście chodzi mi o Frankfurt nad Odrą.

obreb_2

No wiadomo, że nie Franki koło Łodzi.

Wookie_LG

zapytaj tutaj - degustabeer_pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones