PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 135
ocen
8,0 10 1 78135
8,6 18
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

Nie mogłem namierzyć nigdzie tego odcinka z lektorem. W końcu dałem sobie spokój i włączyłem z napisami. Po paru minutach, już wiedziałem dlaczego. Nabijają się z kościoła, szczególnie z tego u nas najpopularniejszego. Pewnie nigdy go w naszej tv nie pokazywali to i lektora nie ma ;) Jakby twórcy byli z polski to by już 17 i dalszych sezonów nie było, bo by siedzieli za obrazę uczuć religijnych ;]

DarkCula

Akurat mam wrażenie, że protestanci bardziej oberwali (notabene nabijają się właśnie nie z kościoła, a ze wzajemnej niechęci katolików i protestantów) właśnie.

ocenił(a) serial na 7
DarkCula

Co zrobisz taki kraj

DarkCula

Właśnie obejrzałem ten odcinek, jak widać cenzura u nas ma się dobrze :)

ocenił(a) serial na 7
rozkminator

Czy tam od razu cenzura... raczej "syndrom Mahometa", Telewizja woli się asekurować zamiast oberwać pozwem i karą pieniężną...

Martin von Carstein

To jest dla mnie definicja cenzury - niepokazywanie jakichś treści w obawie przed konsekwencjami. Obojętne, czy następuje odgórnie czy oddolnie, dobrowolnie czy z przymusu.

W świetle ostatnich wydarzeń ten temat jest jeszcze "zabawniejszy". Już pani Pawłowicz zadba, by się w naszej telewizji takie bluźnierstwa na pewno nie pojawiły ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones