PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627437}

Faith

Sin-eui
7,8 889
ocen
7,8 10 1 889
Sin eui
powrót do forum serialu Sin-eui

Absurdalne charaktery i zachowania głównych bohaterów wołają o pomstę do nieba. Pani doktor to kompletna idiotka z mentalnością i IQ nastolatki, a kapitan straży to impotent. Zero chemii miedzy nimi. Idiotyczne zawiązania sytuacji i ich rozwiązania. Chyba jedynie rola królowej jako tako pasuje tutaj, cała reszta to jedno wielkie nieporozumienie. Żal że takie to wyszło kompletnie nijakie.


Min-ho Lee aktorsko stoi na poziomie Sylwestra Stalone(lub niżej)

ocenił(a) serial na 8

A cóż masz do SS ?
Bądź co bądź to jedna z ikon kina światowego!
Na taki JEDEN przypadek jak SS ile tysięcy tych przez ciebie ocenianych jako wybitni aktorzy z całego świata przypada ?
A od gwiazdy serialowej wymaga się nie kunsztu aktorskiego lecz atrakcyjnego (dla nastolatek i gospodyń domowych) WYGLĄDU!

ocenił(a) serial na 5

Hahaha, przynajmniej tutaj możesz się dowartosciowac i besztać ikony swiatowego kina:) Sama nic nie osiagnelas po za frustracja.

użytkownik usunięty
Szybszy

Kulturalne wyrażenie opinii nazywasz dowartościowaniem się? Czy wszystko będzie cacy jeśli ludzie będą wielbić to co ty? Dla mnie też ten serial się nie podobał i co, też się usiłuję dowartościować? Najbardziej to ty się usiłujesz dowartościować obrażając wszystkich możliwych użytkowników i wyżywając się na wszystkich możliwych aktorach mały zakompleksiony ludziku. Nooo, ty to z pewnością jesteś geniusz z osiągnięciami na poziomie Einsteina xDDD idź dalej przewracać obornik, a nie przesiadujesz na filmwebie i obrażasz normalnych ludzi. A na przyszłość nie bądź takim skończonym hipokrytą i nie wytykaj innym tego co sam wyrabiasz matołku

ocenił(a) serial na 6

Ja mam totalnie odmienne zdanie na temat głównych bohaterów...uważam, że LMH i KHS stworzyli świetny duet. Aż iskrzyło...chyba jego najlepsza serialowa połowa. A postać grana przez KHS była rewelacyjna.

użytkownik usunięty
klaudia2251

Z tym że to jego najlepsza serialowa połowa to się zgodzę.

ocenił(a) serial na 8
klaudia2251

Również uważam, że główna para była świetna. Pewnie, główna bohaterka była specyficzna, ale to jeden z typów postaci pojawiających się w k-dramach, można się przyzwyczaić (chociaż fakt, że akurat u chirurga tak infantylny charakter dosyć zgrzytał; no, ale z czasem spoważniała).

Za to akurat kostiumy były moim zdaniem koszmarne. Te plastikowe pseudozbroje i pozostałych 5 strojów na krzyż, pojawiających się przez cały serial.
Nie wspominając o tym, że to pierwsza produkcja historyczna jaką widziałam, gdzie wygląd kostiumów i scenografii tak bardzo mnie raził - wszyscy tam byli czyściutcy, ubrani w nowe stroje, przebywający we wnętrzach ewidentnie świeżo co powstałych.
Nie znam się na produkcji filmów więc nie wiem, jakich narzędzi używa się do uzyskania strojów i wnętrz sprawiających autentyczne wrażenie, ale tutaj zdecydowanie tego zabrakło, i to w sposób naprawdę spektakularny.

Niemniej po paru odcinkach fabuła zrobiła się na tyle wciągająca, a między głównymi bohaterami tak iskrzyło, że te wszystkie niedociągnięcia przestały kłuć w oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones