PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543554}

Siostry

4,4 844
oceny
4,4 10 1 844
Siostry
powrót do forum serialu Siostry

właśnie dzisiaj obejrzałam odcinek i zainteresował mnie niestety jest to już kolejny a jeden z ostatnich odcinków serialu . Czy ktoś wie gdzie ji jak mogę obejrzeć wszystkie poprzednie odcinki ? zależy mi na tym zeby nie wysyłać żadnych smsów i tym podobnych form płatności .

anna_tyszka

alez ten serial jest absolutnie slodki!!! tak jak i Ojciec Mateusz - oba sa proste, przewidywalne, cukierkowe, ale optymistyczne jak diabli!!! byc moze ktos lubi te wszystkie Wspolne, Same Zycia i inne badziewie, ktore kreuje polskie GWIAZDY (hehe!) i zyje zyciem Heli i innej Ziuty - a mnie sie podoba to wlasnie; sama do kosciola nie chodze, ale te dwie 'bajeczki' ogladam na okraglo... :)

a serial mozesz znalezc tutaj (daje przykladowy link do odcinka, reszte sobie wyszukasz): http://www.videoshock.pl/content/siostry-odcinek-05-rodzicielski-zakaz

dk1

Wie ktoś, gdzie znajdę odcinek czwarty? Na serwisie zalinkowanym powyżej nie ma :(

ocenił(a) serial na 5
papar

Jak nigdzie nie znajdziesz to śledź TVP Seriale na bank tam to jeszcze z 1000 razy puszczą

papar

Na anyfiles pl znajdziesz wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones