PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868165}

Sisi

6,6 696
ocen
6,6 10 1 696
Sisi
powrót do forum serialu Sisi

Po obejrzeniu pierwszego odcinka mogę śmiało powiedzieć że będę z niecierpliwością czekała na następne. Aktorzy są według mnie naprawdę dobrze dobrani a kostiumy przygotowane z dbałością o szczegóły.
Jako dzieciak wychowałam się na bajce o księżniczce Sisi emitowanej wówczas na kanale foxkids i wówczas była to moja ulubiona bajka i oglądając teraz ten serial poczułam wielką nostalgię. Z wielką chęcią zapoznam się z nowym spojrzeniem na tak piękna historię.
Jak narazie jedynym minusem są reklamy co 15 minut oraz myśl że ostatni odcinek będzie emitowany w sylwestra i nie ma szans abym go obejrzała podczas premiery

veliana

Choć z historycznego punktu widzenia kilka szczegółów mnie kuje w oczy z niecierpilowością będę czekać na kolejne odcinki. Cieszę się, ze tylko w trylogii z Romy Schneider Sisi była pokazana jako „cukierkowa księżniczka” a inne produkcje pokazują jej bardziej prawdziwe oblicze

veliana

Tak ta bajka/animacja Ksiezniczka Sisi byla fajna, "zywe" kolory i postacie w otoczce historycznej, choc sama fabula wiadomo wymyslona i dla dzieci. Filmu jeszcze zadnego nie widzialem z kolei od poczatku do konca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones