PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625611}

Skandal

Scandal
7,5 7 717
ocen
7,5 10 1 7717
Skandal
powrót do forum serialu Skandal

Początek końca ?

ocenił(a) serial na 8

Witam,

Czy tylko ja mam wrażenie, że najlepszy okres tego serialu mamy już za sobą ? Wydarzenia w 4 sezonie są tak strasznie nieprawdopodobne, naiwne i po prostu głupie, że aż mózg mnie boli, gdy się nad tym zastanowię. Brakuje mi soczystych, krwawych dialogów wbijających w fotel. Sam związek Olivii i Fitza był ciężki do strawienia już jakiś czas temu ale to co teraz się dzieje to jest cyrk.

Mam wrażenie, że ta produkcja się zaczęła wypalać i zaczęło się dziać to samo co z Grey's Anatomy. No ale nawet Shonda (twórczyni) przyznała, że tego serialu nie da się ciągnąć w nieskończoność i dalej niż 5 sezon nie zabrnął.

I dobrze...

Xemidra

Też mam takie wrażenie... [spoiler]
Dla mnie kluczowy był moment, w którym Olivia Pope przemówiła w języku farsi - what??? Googlowałam zachodnie serwisy - też podobne komentarze są. Niby skąd miała znać farsi? I mieć z nim kontakt na bieżąco, żeby przemówić w nim płynnie. Ja się kilka lat temu uczyłam włoskiego i w życiu bym nie skleciła teraz tak płynnie zdań - bez kontaktu z językiem przestałam mówić.

ocenił(a) serial na 8
izisbo

Czyli sezon 4 to ostatni sezon tak ?

ocenił(a) serial na 8
FanHouse

4 albo 5. Shonda powiedziała, że ten serial został zaplanowany max na 5 sezonów, bo prezydentura się musi w końcu skończyć i nie zamierza dalej tego ciągnąć.
Mam nadzieję jednak, że będzie to 4 sezon a nie 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones