PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737421}
7,4 4 710
ocen
7,4 10 1 4710
Skazane
powrót do forum serialu Skazane

moze wkoncu cos ciekawego w tym telewizorze bedzie

Rokefeler92

W telewizorze najciekawszy jest pilot. Ma tyle funkcji, że ho ho

ubergirl

W moim najciekawsze jest Menu,bo pilota mam oddzielnie,heehhee

ocenił(a) serial na 2
Rokefeler92

niestety , dno dna , m jak miłość und na wspólnej choc nie - przygody włodka zieby są ciekawsze

ocenił(a) serial na 6
rafter_2

W wymienionych przez Ciebie serialach głównie pokazana jest monotonia życia,a w "skazane" pokazują życie o którym się nie mówi,a nie to co spotykamy codziennie w swoim życiu...

Mites

dokładnie

ocenił(a) serial na 6
mrowa93

ja nikogo w wiezieniu na szczęście nie muszę odwiedzać i nie znam nikogo kto musi tam chodzić,lub tam już był. Więc jak na swój wiek mnie zaciekawił ten serial. A jak dla kogoś wszystkie polskie seriale czy nawet już za graniczne się nudzą to polecam sięgnięcie po ciekawe książki a nie marudzenie :) Czasem warto oglądać telewizję,bo na prawdę czasaami trafi się na ciekawy serial czy film,z którego można wiele wywnioskować,dowiedzieć się czy zrelaksować sie. Nie jestem przeciwna oglądaniu telewizji,bo jestem filmomaczką i oglądam nawet te słabe filmy,dzięki którym potrafię ocenić czy ten film to "dno" czy coś lepszego. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 3
Rokefeler92

To zależy, w którym telewizorze, i zależy, kto co ma na myśli... Jednemu chodzi o zdechłą mysz i tony kurzu... drugiemu - o rodzaj wyświetlacza (czy ma być kineskopowy, LCD, plazma, itd....)... Ale czy to takie ważne?! Chyba ważniejszym jest to, do czego jest podłączony, i jakie treści pokazuje, nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones