PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 066
ocen
7,6 10 1 19066
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

Obejrzę ten serial dla samego Bagwella

ocenił(a) serial na 9
MUTD

Ja również, ale i dla C-Note.

MUTD

Tak samo :D

MUTD

o Nim można nakręcić oddzielny serial:) dobrze rozpisana postać przez scenarzystę:)

ocenił(a) serial na 7
MUTD

Nie wiem czy imdb to rzetelne źródło, ale według niego T-Bag wystąpi tylko w jednym odcinku.

ocenił(a) serial na 10
MUTD

A ja się pytam jakim kuźwa cudem T-bag mimo iż jest naprawdę dobrze zagraną postacią znalazł się na wolności???I ciekaw jestem skąd u niego ręka terminatora?? bo takich protez nie dają w szpitalu więziennym :D No i do tego jeszcze sam Michael :D hahaha znowu się cały podziarał 3:)

AbdulObn

Z tego co można było dostrzec chodzi po wolności.Jestem ciekaw jego roli w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 10
dembalak1

Każdy fan serialu jest tego ciekaw :D haha może dostał warunkowe zwolnienie za dobre sprawowanie w Fox River :D

AbdulObn

Zobaczymy,mam nadzieję że coś powiedzą na temat jego wcześniejszych losów ;)

ocenił(a) serial na 10
dembalak1

No raczej nie mają innego wyjścia :D bo się wkurvvie :D

AbdulObn

to się wyjaśniło na samym początku, że ktoś kilka sznurków pociągnął i go wypuścili, a nie jakaś ucieczka.

ocenił(a) serial na 8
rafiq11

"Losie ty tajemnicza dziwko,dlaczego mi to robisz?" z jego tekstów powinni zrobić tomik! haha. :D

ocenił(a) serial na 9
maaarz

Tak, chyba nieczęsto się zdarza, żeby pałać sympatią do gościa, który w normalnym świecie, byłby uważany za zwierzę i chyba prawie każdy, wolał by go widzieć dyndającego na sznurze, lub usmażonego na krzesełku.To jest właśnie ten specyficzny sposób przedstawiania w postaci, kiedy widzimy nie tylko otoczkę, ale i głębszy rys osobowości.Psychopata, ale jednak ma coś w sobie, że człowiek oglądając, prawie o tym zapomina.Największa w tym zasługa aktora, bo to dzięki niemu, postać nabrała tak charakterystycznych cech.Postacie Bagwella i Mahone'a drastycznie odbiegały od pozostałych i to w tym dobrym znaczeniu.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

Masz rację postać T-Baga w tym serialu ogląda się z uśmiechem na twarzy choć z niego taki zły gość, i po pierwszym odcinku kontynuacji będzie miał ,,nową" rękę. Już nie pierwszy raz tak było że w filmie lub serialu bohater bez ręki w następnych częściach ją dostawał dobrym przykładem był Luke Skywalker i Ash

ocenił(a) serial na 9
Pietro1906TS

Skoro mowa o odciętych dłoniach/rękach, to jeszcze Phil Coulson z Agentów Tarczy (mam nadzieję, że nie spojleruję)

użytkownik usunięty
MUTD

Genialna Mimika twarzy za to lubię Bagwella . W pierwszym odcinku jak otworzył laptop i zobaczył te
Ogłoszenie laski :D.

Oby było go więcej niz tylko w jednym odcinku.Bad Charakter ale jego się lubi najbardziej.

Co jak co, ale aktora dobrze dobrali do roli T-baga. Psychopata pedofil. A aktor wygląda jak typowy psychopata :D..ten wyraz twarzy,oczy psychopaty.

maja9128

oglądam też iZombie, on tam gra ojca jednego z można to powiedzieć głównych bohaterów..
i za cholerę nie widzę w nim tego ojca, tylko cały czas T-Baga xd nikogo innego xd

dymas23

ten aktor z twarzy ma cos z psychopaty,zblakany wzrok,ten wyraz twarzy... zawsze pozostanie T-bagiem z prison break :D nie wazne w jaka role by sie wcielil :D..tak ma wiekszosc aktorow,

maja9128

podobnie z W. Millerem, zawsze zostanie Scofieldem :D

ocenił(a) serial na 10
dymas23

Piotr Cyrwus na zawsze pozostanie ryśkiem z klanu ;)

ocenił(a) serial na 9
Rozkminiator

A Jason Biggs gościem, który przeleciał szarlotkę ;)

użytkownik usunięty
Rozkminiator

Hah polecam Ci obejrzeć jego rolę w Ekstradycji (z tym, że nie pamiętam, czy to w dwójce czy trójce). Rysio rozwalił trzech typa ze snajperki, jego twarz z bronią, jego mina zabójcy jest komiczna mega :D

ocenił(a) serial na 10

Haha widziałem to już dawno temu ale ta mina dumnego psychopaty do dzisiaj mnie rozwala

użytkownik usunięty
dymas23

Dominic Toretto zawsze pozostanie Toretto

MUTD

Jaracie się Bagwellem jakby nie wiadomo kim był ja czekam na akcję od Michael & Linc zawsze coś się u nich komplikuje

ocenił(a) serial na 6
MUTD

Wszyscy go uwielbiają bo :
a ) genialny aktor
b) zaraz po Michealu i Mahonie to najbardziej inteligentna postać - sprytny,cwany,takiego Linca czy Sucre to zjada na śniadanie

Marcin5800

heh fakt, Linc i Sucre w poprzednich sezonach pokazali się jako bardzo naiwni w pewnych momentach

ocenił(a) serial na 6
MUTD

na czym oglądacie? ;)

Alu_

zatoka

ocenił(a) serial na 5
amanseo

Niestety było go za mało...

ocenił(a) serial na 8
Alu_

U mnie również Zatoka + napisy z Qnapi.

użytkownik usunięty
MUTD

Bo jestes pedofilem takim samym jak on

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones