PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 051
ocen
7,6 10 1 19051
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

Po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem pod wielkim wrażeniem, widać że wraca stary dobry Prison Break. Zagadki, zaskoczenie, akcja oraz to co w Prison Break najważniejsze, trzyma mocno w napięciu. Kompletnie nie polecam oglądać zwiastunów.

ocenił(a) serial na 6
Rzor123ski

Ja również jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pierwszym odcinkiem, jeśli serial będzie trzymał taki poziom cały czas, mam nadzieję, że nie zakończą sequelu po pierwszym sezonie

ocenił(a) serial na 10
klaudiusz_panda

też na to liczę :) 14 Kwietnia ma być w TV na Canal+ z lektorem, nie mogę się doczekać 2 odcinka :)

ocenił(a) serial na 10
Rzor123ski

Każdy odcinek w poprzednich sezonach niesamowicie mnie wciągał. Po pierwszym odcinku jestem zachwycona, czekam na kolejny.

Paula_K98

tak jak to już ktoś na forum napisał (bodajże wczoraj), Prison Break działa tak, że po każdym odcinku chce się jeszcze więcej :)

użytkownik usunięty
Rzor123ski

Jestem zadowolony po obejrzeniu pierwszego odcinka. Będzie się działo.!

Końcówka pierwszego odcinka, ćiary .

Kilka nowych tajemnic się pojawiło.

ocenił(a) serial na 10

Szkoda że nie ma Mahone'a

użytkownik usunięty
Rzor123ski

Szkoda wielka, mam nadzieję jednak że po udanym sezonie a wierzę że taki będzie to przy bardzo możliwym 6 sezonie ta postać
Się pojawi.

w ogóle ma go nie być w 5? potwierdzone informacje? Miałam nadzieję, że pojawi się w dalszych odcinkach :(

ocenił(a) serial na 3
Rzor123ski

Pierwszy był świetny, zgadzam sie, ale im dalej, tym gorzej :(

ocenił(a) serial na 9
Rzor123ski

Ostatnie 2 odcinki to istny majstersztyk :) .

ocenił(a) serial na 7
Flinston1987

istny syf

Flinston1987

ostatnie odcinki to stary dobry Prison Break, ten sam styl :)

Rzor123ski

Dla mnie pierwsze 4 sezony to perełka, ale ta dokrętka jest po prostu żałosna, dłużyzny, nudna narracja i niektóre z pomysłów są tak absurdalne, że nie wiadomo, gdzie schować oczy. Obejrzeliśmy z żoną te 9 odcinków i zakończyło się wielkim rozczarowaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones