PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 988
ocen
7,6 10 1 217988
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

https://www.youtube.com/watch?v=rz4RCCpwypI fake czy może będzie 5 sezon?

ocenił(a) serial na 10
_chica_

Fake

walker666

To dobrze, już się zaczęłam martwić. Takie zakończenie jakie jest jest najlepsze :)

ocenił(a) serial na 8
_chica_

Cztery sezony to i tak za dużo. Wg mnie najlepsze były pierwszy i drugie.

Arrent

Jak dla mnie wszystkie zasługują na 10 :) Jednak myślę, że 4 sezony wystarczą. Co za dużo to nie zdrowo. Ale i tak z chęcią obejrzałabym film/serial o podobnej tematyce.

ocenił(a) serial na 8
_chica_

Mogę Ci polecić serial o czarodziejskim tytule OZ. Tematyka więziennictwa jest bardzo zaokrąglona a to co się tam dzieje to w skazanym na śmierć nazwał bym wakacjami :D

Arrent

Chętnie obejrzę :) Bo jak skończyłam skazanego taka pustka teraz :/

ocenił(a) serial na 8
_chica_

Taka pustkę możesz szybko zastąpić śledząc losy innych bohaterów których perypetie niekiedy bywają naprawdę zakręcone. Co prawda proponowany prze zemnie serial jest trochę brutalny i nie stroni od pewnych scen ale wieżę, że zdecydujesz dobrze :)

Arrent

Obejrzałam pierwszy odcinek i muszę przyznać, że faktycznie "Skazany na śmierć" to wakacje szczególnie jeśli chodzi o to co się dzieje w celach. Jest brutalny, ale czego innego spodziewać się po więzieniu...

ocenił(a) serial na 8
_chica_

Każdy odcinek przedstawia inny problem który uprzykrza życie w więzieniu.
Nawet jest motyw ucieczki przez podkop ;)

Arrent

Już się nie mogę doczekać tego odcinka :) Uwielbiam filmy/seriale z motywem więzienia a ucieczki to już wisienka na torcie :)

ocenił(a) serial na 8
_chica_

Nie wiele jest takich seriali, jedynie Skazany na śmierć oraz OZ przychodzi mi na myśl. Powinni nakręcić jakiegoś godnego zastępce skazanego, rozumiejąc słowo jakiegoś, nie byle jaki chłam tylko coś co naprawdę przyciągnie widownie i zachwyci wartkimi zwrotami akcji, bohaterami oraz cały przedstawieniem sytuacji.

Arrent

Zgadzam się. Chętnie bym obejrzała jakiś nowy i naprawdę dobry serial kryminalny o tematyce więziennej i oczywiście ucieczce :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones