PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 993
oceny
7,6 10 1 217993
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Rok produkcji 2005 a ja go oglądam w 2018 i jestem pod wrażeniem . Bardzo wciągający , intrygujacy . Nie dla widzów o niskim ilorazie inteligencji:D Dla mnie nr 3 zaraz po breaking bad i got. Pozdrawiam

mateuszsl511

Ja oglądam teraz :) Serial po prostu mistrzowski

mateuszsl511

hehe bez przesady ze nie dla widzów o niskim ilorazie inteligencji bo mysleć zbytnio nie trzeba nad tym serialem. Ciągle uciekają ciągle są prawie złapani i im się udaje i tak w koło macieju .Taka bajeczka jak MacGyver. Kto lubi takie bajeczki to może mu się podoba. Jest masa dużo więcej ambitniejszych seriali.

ocenił(a) serial na 8
mateuszsl511

No rzeczywiście 2005 to już prehistoria. Pewnie filmy filmy z 2000 roku to dla Ciebie przedpotowe.

ocenił(a) serial na 8
snake_plissken84

Cóż, ja oglądam w 2021 i fajnie się ogląda serial, gdzie ostatnim cudem technologii są GPSy i telefony z klapką :D sama w 2005 miałam podobny do tego, jaki miał LJ. Aha, i w którym nie wszystkie samochody mają immobiliser. Takiego z immobiliserem nie zapaliliby na styki :D

ocenił(a) serial na 2
mateuszsl511

Jaka czołówka? Serial jest żenujący i tyle. Postqcie są jednowymisrowe, płaskie. Mocne 2.

mateuszsl511

Co to jest got ?

ocenił(a) serial na 8
ataman2016

game of thrones czyi gra o tron

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones