PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 988
ocen
7,6 10 1 217988
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Rzadko kiedy zdarza się, aby niemal każdy odcinek serialu dostarczał tyle emocji i kończył się w zaskakujący sposób. Do tego mamy ciekawe, zróżnicowane postacie zarówno więźniów jak i służb porządkowych. Szkoda tylko, że wszystko zaczęło się psuć od III sezonu, który po prostu odgrzewanym kotletem, którego studio próbuje nam podać w nieco zmienionej formie, ale i tak dało się oglądać. Najgorsze co spotkało serial to sezon IV, który dla mnie okazał się totalnym syfem. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym. Widać panom w 20th Century Fox brak tej wiedzy.
Ode mnie 8/10 sumując świetne pierwsze dwa sezony, średni trzeci i kijowy czwarty.

ocenił(a) serial na 8
Ssensej994

"Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym." Niestety nadchodzi sezon 5 Ja jestem na tak, bo między innymi nie chce mi się wierzyć, że Geniusz pogroju Scofielda został uśmiercony przez zwykłe porażenie prądem i chce wiedzieć jaka furtka została wymyślona przez scenarzystów, że po ucieczce Sarah Michelowi udało się przeżyć. Załuje tylko, że podobno w sezonie 5 nie będzie Mahone'a a on po T-bagu był najsilniejszym atutem serii jak oglądałem Prison Break przed laty. https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones