PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 078
ocen
7,6 10 1 218078
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Veronica i John

ocenił(a) serial na 7

Nie jestem jej fanem, ale też nie mówię że była kiepska w tym serialu, ale mam takie pytanko co do niej...
Po pierwszym sezonie nie chciało się jej grać dalej w tym serialu? Bo w sumie jakby nie patrząc, jej śmierć w pierwszym
odcinku drugiego sezonu, była śmieszna i tak to raczej widzę... Mogli ją nawet zabić w pierwszym sezonie na końcu, ale
jednak zrobili coś takiego.

Wie ktoś może coś o tym? Bo ja ten serial kiedyś oglądałem, ale to dawno temu i teraz obejrzałem sobie wszystkie sezony i
Ostatnią ucieczkę, ale jej śmierć mnie zdziwiła... No w sumie nie tylko jej, John'a też... Podcięte gardło, transport
helikopterem, nie wiadomo gdzie i drugi sezon w głupi sposób zabity...

ocenił(a) serial na 10
JimboYCS

Fakt śmierć Johna nie podobała mi się akurat i szkoda bo to był fajny bohater ;)

użytkownik usunięty
spartakus_filmweb

Ale jak na takiego cwanego mafioza i wysoko postawionego, powiedziałabym doświadczonego przez życie na wolności, a później w pudle, to zginął wręcz w idiotyczny sposób. Dał się złapać w tak prostą zasadzkę. Przecież miał ludzi, pieniądze pewnie też, a on podjeżdża sobie w biały dzień do motelu i daje się złapać. Bez sprawdzenia i bez niczego pojechał przeprowadzić zemstę ;] Uwierzył na słowo, czyżby nie przyzwyczaił się, że go wspólnicy ciągle zdradzali?

ocenił(a) serial na 10
JimboYCS

Szkoda Johna, ale jego rola się po prosu skończyła. Miał na wolności ludzi którzy mu pomagali i przed rozpoczęciem nowego życia we Włoszech (o ile pamiętam) postanowił osobiście się zemścić na człowieku, który przyczynił się do jego skazania. Pomysł na tego bohatera został całkowicie wyczerpany.

A co do Veronici.. W finale 1 sezonu, kiedy policjanci wchodzą do mieszkania Sary, powiedzieli, że umarła z przedawkowania. Fani bardzo polubili dr. Tancredi, dlatego apelowali, by zostawić ją dalej w serialu. Scenarzyści (żeby nie było kolorowo) postanowili kogoś usmiercić w zamian, za "wskrzeszenie" Sary i padło na Donovan :)

ocenił(a) serial na 10
wesolyromekvlog

Też czytałam, że zastąpili śmierć Sary śmiercią Veroniki, ale jestem ciekawa jak by się potoczył serial bez Sary, zwłaszcza na końcu 4 sezonu :)

ocenił(a) serial na 9
JimboYCS

Macie racje ich smierc byla moim zdaniem malo logiczna. Mafiozo ,ktory dal sie nabrac i Veronica, ktora idzie do jakiegos domu na odludziu nie pomyslac nawet o tym zeby zabrac bron czy zabrac kogos ze soba. itp, itd...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones