PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710660}

Skorpion

Scorpion
7,2 5 179
ocen
7,2 10 1 5179
Skorpion
powrót do forum serialu Skorpion

LOBOTOMIA

ocenił(a) serial na 1

Serial przedstawia grupę ludzi o „wysokim” ilorazie inteligencji, która pomaga agencji rządowej w rozwiązywaniu „skomplikowanych” zagadek – i to by było na tyle z ciekawych rzeczy w tym serialu. Od pierwszego odcinka zaimponowało mi jak nie logiczny i tępy jest ten serial np. ściągają plik z samolotu za pomocą kabla sieciowego samolot leci 3m może 2m nad lotniskiem, ale wylądować nie tego nie może nie wiadomo czemu, serial jest pełen takich niedorzeczności na moje to IQ może mają wysokie na standardy MADE IN USA. Albo jeszcze leprze opróżniają budynek, w którym jest bomba w czasie 4m30s biegając z pokoju do pokoju, ta scena trwa dłużej niż 5 minut a co dopiero wbiec powiedzmy na 3 piętro i biegać z pokoju do pokoju prosząc ludzi o opuszczenie budynku. Gratulacje dla scenarzystów ich IQ wynosi pewnie 20 albo mniej. Jeśli oglądanie seriali to marnowanie czasu to oglądanie tego serialu można porównać do lobotomii.

liszajj

Nie, że się nie zgadzam z błędami, które napisaleś... Ale wyzywanie twórców od debili samemu pisząc "leprze" jest trochę śmieszne.

ocenił(a) serial na 2
liszajj

W pełni się zgadzam, po pierwszej połowie pierwszego odcinka usłyszałem krzyk moich komórek mózgowych gwałconych przez scenarzystę. Ilość debilizmów w co drugiej scenie jest po prostu powalająca.

Samoloty które nie mają zwykłego radia
Samoloty które nie mogą lądować awaryjnie tylko będą spadać i wybuchać (z pustymi zbiornikami - tak rozmawiają "geniusze")
Jedyny internet bezprzewodowy który nie zaniknie, to w restauracji w której robił wifi

Jestem pewien że dalej było jeszcze lepiej ale przy zamku który się otworzy jak prąd wyłączą, zwątpiłem...

ocenił(a) serial na 10
liszajj

To jest tylko serial ..w każdym filmie/serialu ostatnie sekundy trwają parę minut tzw magia kina czas tam jest względny ,żeby widz mógł widzieć na spokojnie co się dzieje i żeby zbudować napięcie..Nie wiem czemu ludzie się czepiają nie ogląda się seriali ,aby wytykać im błędny logiczne tylko żeby mieć frajdę tyle w temacie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones