PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710660}

Skorpion

Scorpion
7,2 5 179
ocen
7,2 10 1 5179
Skorpion
powrót do forum serialu Skorpion

cześć,
szukam seriali podobnych do Scorpiona. Coś jak Wzór czy Kości - współpraca z policją, fajne teksty itp ;) byłabym wdzięczna za propozycje :)

Dominisia_a

Strikte podobnych do Scorpiona to nie kojarzę. Ale jest taki serial jak Castle- z sezonu na sezon się rozkręca i jest to serial z cyklu ''długoterminowe''. Proponuję również serial Thirteen- jest to pięcioodcinkowa produkcja BBC - świetny miniserial. Również Miniserial, który Ci polecę są 'Kamienie śmierci'- jest to miniserial francuski, ale bardzo ciekawy, za dużo akcji tam nie ma, ani efektów specjalnych, ale urzeka skromnością i zagadkami. Również polecam serial- też miniserial- 'Zagubiony Pokój'. Sa seriale typu Agenci NCIS i jego spin-offy - są to też seriale z cyklu długoterminowe. Jeśli lubisz coś nie z tego świata;) to polecam Supernatural- można się pośmiać, popłakać- jest bardzo inny ^^ Jeśli nie oglądałaś LOST: Zagubieni- to również polecam- mimo, że nie jest podobny w niczym do tego czego oczekujesz. Niedawno został wypuszczony pilot serialu Rush- To serial na podstawie filmów Godziny szczytu- Chińczyk i ciemnoskóry Amerykanin podbijają przestępczy świat. Sprawdź też serial Chicago PD- ja uważam, że nie jest najlepszy, ale może Ty uznasz inaczej. Zachwalany jest też serial Dexter- nie oglądałam oraz Breaking Bad. Tyle mogę polecić, niektórych nie oglądałam- zwróć uwagę na te miniseriale- są naprawdę świetne.

Dominisia_a

polecam świetny Alias choć to trochę inna tematyka,taka szpiegowsko-sci-fi :) .Z takich co współpracują z policją, to z nowych Rosewood bardzo fajny,lekki o patologu., polecić mogę też The Shield - mocna sensacja o glinach, Rizzoli and Isles o policjantce i doktor medycyny sądowej,w formie lekkiej komedii ale też świetne Psych- Świry ,Rookie Blue o świeżakach w szeregach policji , Elementary- nowe podejście do Sherlocka Holmesa -ja go bardzo lubię.
Będziesz Chciała coś więcej to jeszcze się znajdzie.:)

ocenił(a) serial na 9
Dominisia_a

Limitless :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones