PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011142}

Skradzione serce

Pálpito
6,9 3 622
oceny
6,9 10 1 3622
Skradzione serce
powrót do forum serialu Skradzione serce

Nigdy bym nie pomyślała, że wciągnie mnie taki infantylny badziew (i ta powalająca gra aktorska). A wciągnął.

Corderosa

Telenowele kolumbijskie to zupełnie inna jakość.

Vickynella

A jakaż to?

Corderosa

Czy zwróciliście uwagę na dziwna kobietę z wozkiem ?

klaudia_475

Przypomnij, w którym odcinku? Ja zatrzymałam się chyba na 7-mym. Może wrócę, na razie co innego oglądam.

ocenił(a) serial na 3
Corderosa

Obejrzałem 5 odcinków, kobieta z wózkiem jest chyba w każdym.

ocenił(a) serial na 7
klaudia_475

Była chyba w każdym odcinku, a w jednym z nich przecież zaciągnęła innego bezdomnego do lekarza, żeby też z niego zrobić dawcę, była zamieszana w ten proceder.

Corderosa

Ja nie kocham. Ledwo zmęczyłam pierwszy sezon,ale przewijając jakoś dałam radę. Niestety dialogi i gra aktorka ponad moje siły

justyna_no

Ja już zapomniałam, że zostawiłam komentarz i że to oglądałam.. Zatrzymalam się na 7-mym odcinku 1 sezonu i już nie wróciłam.

ocenił(a) serial na 5
Corderosa

Gry aktorskiej bym się nie czepiała (widziałam gorsze produkcje, w tym krajowe), ale co do badziewnego scenariusza to się zgadzam.
Pierwszy odcinek drugiego sezonu, pierwsze sceny z Camilą, nie wróżą nic lepszego niż w pierwszym sezonie

ocenił(a) serial na 8
Corderosa

Bardzo wciągający serial... mimo tego, że za dużo w tym wszystkim intrygi, czarnej strefy, El Mariachi i ostatecznie trochę robi się nerwowo. W szoku jestem że Simon nie umarł ze stresu podczas tego sezonu. Sama akcja bardzo płynna, hiszpański użyty w serialu jest przystępny do zrozumienia. Moim zdaniem odbiór może się różnić od wersji językowej, w jakiej oglądamy serial. Na wyróżnienie moim zdaniem zasługuje gra aktorska Sebastiana Martineza (Zacarias). Równie przyjemnie ogląda się Juliana Cerati :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones