PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40413}

Skrzydła

Wings
7,1 9 610
ocen
7,1 10 1 9610
6,3 3
oceny krytyków
Skrzydła
powrót do forum serialu Skrzydła

czy ktoś ma wszystkie odcinki?? błagam w telewizji puścili ale ja chce dvd 7 lat czekałam na wszystkie ale dvd ma lepszą jakość

werkosz

Mnie by zadowoliły chociaż Divixy... a w necie nie mogę znaleźć :(

ocenił(a) serial na 10
LCassei

Najlepszy serial jaki w życiu oglądałem. Od wielu lat jesteśmy z żoną wiernymi fanami. Trochę nam było przykro (gdy ogladaliśmy pierwszy raz) z powodu odejścia Louela, ale następca (Antonio) przekonał nas do siebie i bez problemu dołączyl do grupy naszych serialowych ulubieńców.
Udało mi się sciągnąć z sieci dwadzieścia kilka odcinków - są dostepne na osloskopie - i ogladamy je zawsze gdy tylko mamy na to czas. Moze doczekamy czasów, gdy będzie dostępny na DVD. Ostatecznie mogłoby to być VCD. Nieważne, byle mieć wszystkie. Naprawdę wielka szkoda, że tak mało jest w TV inteligentnych seriali.

werkosz

Mam pierwsze 81 odcinków w Divix'ie.

A na kasetach VHS mam wszystkie, ale jakość pogarsza się z każdym oglądaniem, dlatego zacząłem zciągać na kompa.

Nieststy ostatnio zupełnie nie mam czasu i nie wiem, kiedy dokończę.

suazael

chetnie bym kupil te w Divix-sie napisz zibide@yahoo.de pozdrawiam

werkosz

masz moze wszystkie odcinki, pisz na dameon@tlen.pl

ocenił(a) serial na 10
werkosz

mam opór odcinków na vhs ale ostatnio sobie kupiłem fajne kombo że z vhs mogę nagrywać na dvd i dvd na vhs gg4294195 mail Arek_16@poczta.onet.pl

Chucky_Tbg

jakbys mogl to napisz co zrobic zeby zgrywac z Video na DVD - ja mam w Video tylko eurozłącze, ze starego Video jakoś dało się przegrać innymi kablami a z tego nie.
Jeśli wiesz jak to proszę o pomoc!

ocenił(a) serial na 10
anula_13_2

kup sobie nagrywarke dvd z vhs innego pomysłu nie mam

ocenił(a) serial na 10
Chucky_Tbg

ja równiez go uwielbiam, czy mozesz przedstawic oferte kupna od Ciebie

werkosz

mam ponad 160 odcinków w jakości 720×576 czyli w DVD, brakuje 6-8 odcinków. Jeśli jestes zainteresowany pisz na qwerty1971@tlen.pl, podam szczegóły

werkosz

Poszukuje tego serialu. Na chwilę obecną najlepiej 3-4 pierwsze sezony. Z tym że z oryginalnym lektorem (nie PL!) i w jakości DVD.
W grę wchodzi wymiana za inne seriale. Link do mojej listy w profilu. Prosiłbym o kontakt ludzi, którzy posiadają. Z góry dzięki!

werkosz

Poszukuje tego serialu. Jeśli ktoś posiada, to prosiłbym o kontakt. Jednak zależy mi na wersji z oryginalnymi głosami (nie PL lektor) i wersji DVD-Rip. W grę wchodzi wymiana za inne seriale. Link do listy w moim profilu :) Z góry dzięki. Pzdr.

ocenił(a) serial na 10
werkosz

Bynik jeśli byłbyś fanem, to wiedziałbyś, że Antonio Scarpacci pojawia się w drugim sezonie Skrzydeł w odcinku "Looking for Love in All the Wrong Places". Lowell zaś odchodzi w finałowym odcinku sezonu piątego więc o żadnej zamianie nie może być mowy. Nowy mechanik pojawia się w sezonie szóstym i daleko mu do Lowella ( w tej roli znakomity Thomas Haden Church, który pod koniec piątego seezonu dostał propozycję zagrania głównej roli w serialu "Ned i Stacy", co było bezpośrednim powodem pożegnania z ekipą WINGS. )
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
casic

Zgadzam się, że trochę mi się terminy pokręciły, co zauważyłem oglądając (po kilkuletniej przerwie) zdobyte dzięki temu forum 100 odcinków :) Oglądamy je z żoną od tamtej pory na okrągło tj. przynajmniej co miesiąc. A co do informacji kronikarsko - statystycznych, to nie będę się wypowiadał, bo nie zwracam uwagi na takie rzeczy i nie interesuje mnie życie około serialowe bohaterów :)

Żałując, że nie posiadam wszystkich odcinków :( Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 10
werkosz

Nie żałując, że posiadam.
Pozdrawiam również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones