PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40413}

Skrzydła

Wings
7,1 9 610
ocen
7,1 10 1 9610
6,3 3
oceny krytyków
Skrzydła
powrót do forum serialu Skrzydła

Skrzydła

użytkownik usunięty

Najlepszy serial w histori polsatu, i jak by nie Przystanek Alaska to i w całej telewizji. Mam prawie wszystkie odcinki na wideo, jak masz jakies równiez na wideo to daj znać to moze skompletujemy cały serial. Czekam na odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 10

A czy byłaby możliwość przegrania tych odcinków
Pozdrawiam
Rafał

użytkownik usunięty

Chetnie skompletuje prosze pisać tygrysio@neostrada.pl

ocenił(a) serial na 10

Czy byłaby możliwość przegrania tych odcinków które masz.

użytkownik usunięty

Nie mam ani jednego odcinka, ale obejrzałem wszystkie i chciałbym je zdobyć dlatego skontaktuje się jeszcze w tej sprawie. ulrich

użytkownik usunięty

mam dużo około 20 czterogodzinnych kaset bez reklam. jakość nienajlepsza

użytkownik usunięty

Cześć, ja również mam troche odcinków - kilka kaset po kilka oddzinków. szukam jednak tego serialu na DVD, lub VCD. Prosze o kontakt - na email tomek65@o2.pl

użytkownik usunięty

Chciałbym kupić Skrzydła na VHS. Jeśli ktoś chciałby trochę dorobić jestem zainteresowany kupnem. Proszę o kontakt gogeta15@o2.pl

użytkownik usunięty

Zgadzam sie niemalże całkowicie, ponieważ mimo że "Przystanek Alaska" był świetny to i tak "Skrzydeł" nic nie przebije. Powinni zdecydowanie dać DVD ze "Skrzydłami", jak widzę w Media Markt kilkupłytowe wydanie "Przyjaciół" to mi się słabo robi!!! Tylko pierwsza seria była niezła a cała reszta do dupy!!!! SKRZYDŁA WYMIATAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

użytkownik usunięty

ja mam tylko kila odcinkow (tyle się zachowało). prosze o kontakt: greg162@wp.pl

użytkownik usunięty

Ja do tej pory skompletowałem tylko 6 serii skrzydeł w wersji avi po około 110 mb każdy odcinek jednak nie mogę znaleźdź nigdzie pozostałych serii, a wersje kasetowe pozostawiają wiele do życzenia , nie mówiąc już o tym że nie mam wszystkich odcinków. Jeśli ktoś ma końcowe serie....

użytkownik usunięty

...nie dopisałem swojego maila :) darenfef@neostrada.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones