PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329839}

Slam Dunk

7,9 197
ocen
7,9 10 1 197
Slam Dunk
powrót do forum serialu Slam Dunk
lukiqqq

Jedna z lepszych anime jakie oglądałem - przede wszystkim śmieszna - oj...dużo się pośmiałem :). Kreska już może ciut przestarzała, ale fabuła idzie tutaj na pierwszy plan :). Szkoda tylko, że anime nie skończone ;/.

lukiqqq

Czy ja wiem, czy anime nie skończone. Dotarłam dziś do końca - dla mnie super zakończenie. Co prawda chętnie zobaczyłabym dalsze losy naszego Dream Team'u - ale od samego początku ich celem były mistrzostwa narodowe i cel ten został osiągnięty. Myślę, że dobrze to zakończyli. Shohoku stało się naprawdę silną drużyną, kompetentną do udziału w mistrzostwach.
Kreska faktycznie czasem ciut oko rani, ale jest w niej coś takiego... urokliwego. Wszystkie postacie barwne, głupota Hanamichi'ego rozbawiała do łez, fabuła tak jak napisałeś - pierwsza klasa! Naprawdę przyjemnie mi się oglądało to anime. Dodatkowo było dużo akcji i koszykówki - raj dla mnie, gdyż uwielbiam ten sport <3
Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli. Jedne z fajniejszych anime tamtych czasów ;-) ba! Jedne z lepszych, jakie było mi dane oglądać :D!!!

ocenił(a) serial na 7
Karolcia955

Jedynym anime mogacym zdetronizowac krola(w tej tematyce) jest Kuroko no Baske(2012)Widzieliscie?Na chwile obecna czekamy na 2gi sezon.

fincu

Pewnie, że widziałam ;)) Na razie anime trzyma poziom. Miejmy najdzieję, że 2gi sezon będzie lepszy od 1go, albo przynajmniej utrzyma klimat 1go;)
No i czekam na pokazówkę kolejnych wspaniałych graczy z pokolenia cudów :D Teraz trzeba tylko wytrwać do kwietnia:)

ocenił(a) serial na 7
fincu

Czekamy na 3 sezon.Taki maly update ;)

Karolcia955

Lukiqqq w tym sensie użył słowa "nieskończone", że anime urwali mniej więcej w 3/4 części. Nie zekranizowali całej mangi, a szkoda. Chciałabym do końca zobaczyć ich grę i wygraną w Narodowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones