PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97949}

Sliders - Piąty wymiar

Sliders
7,4 5 570
ocen
7,4 10 1 5570
Sliders Piąty wymiar
powrót do forum serialu Sliders - Piąty wymiar

Dobry do pewnego momentu

ocenił(a) serial na 7

Przyjemnie się oglądało pierwsze odcinki potem już było gorzej, szkoda

Menkar

To fakt, nie wiedzieli, kiedy go zakończyć. :(

ocenił(a) serial na 8
Menkar

W pełni zgadzam się z opisem... ale w takim razie dlaczego ocena 10/10? Taką ocenę daje się filmom i serialom, którym nie można NICZEGO zarzucić!

astat_2

Nie ma na świecie takiego filmu czy serialu, któremu nie dałoby się niczego zarzucić.
Daje się 10 filmowi/serialowi, który się bardzo lubi, najczęściej.

ocenił(a) serial na 8
ardnaskela_filmaniak

Tym, które się lubi, daje się ''serduszko", czyli dodaje do ulubionych. Ocena to inna sprawa, arcydzieło (10/10) na pewno nie powinno mieć wady typu "potem było już tylko gorzej".
Ja znam filmy, którym nie mógłbym niczego zarzuć, a przynajmniej niczego znaczącego.

astat_2

I tak, i tak.
Zależy od punktu widzenia.
Próbuję każdego zrozumieć :).

astat_2

lubiłem ten serial kiedyś, obejrzałem ostatnio i zastanawiam się co mi sie tak w nim podobało, chyba tylko pierwszy sezon... pozniej to strasznie nudny

marcino241984

Serial był bardzo fajny dopóki profesor nie zginął, potem tak jakoś poszedł w dół.
Mam prośbę:
mógłby mi ktoś pokrótce opowiedzieć, co się działo w piątym sezonie? Jeśli działo się coś w miarę godnego uwagi.
Utknęłam na szóstym odcinku i nie mam siły ruszyć dalej - straszne nudy.

marcino241984

dokładnie, pierwsze dwa sezony super, potem już nie dało się oglądać. A dawać 10 bo na początku był fajny.... to nie tak działa :)

ocenił(a) serial na 7
astat_2

No dobrze to dam 7/10 -;)

ocenił(a) serial na 10
Menkar

Fakt dopóki główny bohater Jerry O'Connell grał w serialu jeszcze oglądałem z zaciekawieniem czy odnajdzie prawdziwych rodziców czy pokona kromagów nowi producenci serialu to banda poj**ów strzelających sobie samobuje uśmiercając kolejnych bohaterów zastępując ich nowymi piąty sezon oglądałem już na siłę licząc na powrót głównego bohatera niestety to koniec

Menkar

racja do pewnego momentu :) ale piknę lata 90 ah :)

Menkar

Kiedy to było w tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones