PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97949}

Sliders - Piąty wymiar

Sliders
7,4 5 571
ocen
7,4 10 1 5571
Sliders - Piąty wymiar
powrót do forum serialu Sliders - Piąty wymiar

Serial ogólnie bardzo dobry. Niestety z chwilą śmierci Profesora traci bardzo dużo, a sezon 5 jest już totalnym nieporozumieniem. Według mnie bez większych wyrzutów mogli skończyć na sezonie 4.

Karol77758

Okroili budżet dla tego Jerry O'Connell nie wystąpił z bratem w ostatnim sezonie, serial miał napisany szósty sezon ale SFchanel zrezygnował z dalszej produkcji. Ogólnie serial jest nie dokończony i żałowałem że obejrzałem go do końca i zgadzam się z tobą powinni zakończyć go na 4 sezonie.

ocenił(a) serial na 9
EHNATON2

Dokładnie, serial trzyma klimat, ale tak na prawdę do momentu śmierci profesora.Ogólnie jeszcze 4sezon jest do obejrzenia, ale zgadzam się jak najbardziej 5 to jest już zupełny kosmos i mogli go sobie oszczędzić.Każda zmiana w obsadzie, jaka następowała od śmierci profesora osłabiała tylko ten serial, a bracia O`Connell pokłócili się z producentami podczas kręcenia 3 i 4 sezonu, i tak w 5 sezonie już ich nie zobaczyliśmy.

ocenił(a) serial na 8
Karol77758

Obejrzałem właśnie po raz pierwszy pierwsze dwa odcinki V sezonu i staram się to ogarnąć. Miałem nadzieje,że bracia powrócą ale nawet po podejrzeniu treści 18 odcinku ich nie ma. Co się okazuje bracia zakończyli współprace na 4 sezonie... szkoda.
Dwójka nowych aktorów ,kompletnie nie pasuje do całości. Już śmierć Arturo i wprowadzenie Maggie było trudne. Chyba sobie daruje oglądanie do końca.

ocenił(a) serial na 10
Neo_

Dla mnie serial zakończył się na 4 sezonie. 5 sezon to całkowita porażka która nie powinna ujrzeć światła dziennego, a jednak tak się stało. Scenarzyści nie mieli na niego pomysłu, widać było, że się wypalali jak jeszcze współpracowali z braćmi. No cóż serial został niedokończony tak więc nie wiemy czy Remi zdołał uratować swoją ziemię przed Kromagami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones