PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97949}

Sliders - Piąty wymiar

Sliders
7,4 5 571
ocen
7,4 10 1 5571
Sliders Piąty wymiar
powrót do forum serialu Sliders - Piąty wymiar

Kiedyś oglądałem każdy odcinek tego serialu na RTL 7:):):)
Super klimat,ciekawe efekty specjalne oraz niezwykłe przygody głównych bohaterów.Poprostu rewelka i z chęcią bym obejrzał sobie to jeszcze raz:):):)POLECAM!!!

ocenił(a) serial na 9
Highlander_Pinokio

to co wyzej zajebisty serial od pierwszego odcinka go ogladalem,jakie to cool bylo w ogole odjazd jak teraz siegam pamiecia hoho ile odcinkow mi sie przypomina haha niedobór mezczyzn,park dla dinozaurow,kometa niszczaca ziemie,brak pomyslu einsteina,stwor z drzewa cos ala alien,brak wynalazku penicyliny,noi wiadomo przez wszystkie odcinki obcy z kosmosuciekawe jak sie skonczylo szkoda ze dalej nie puszczone zostalo przez rtl7 czy cos....mozna tego wyliczac kto wie ile:P ale byla taka jedna koncowka odcinka gdzie moze powrócili do domu ale mieli tylko minute na sprawdzenie i chcieli sprawdzic na bramce ktora zawsze skrzypiala,ale tym razem zadnych dziwkow nie wydawala i zjechali do innego swiata a tam z domu wychodzi facet ze skonczyl smarowac te drzwiczki i mama mowi ze dziekuje bo zawsze skrzypialy....masakra:D

ocenił(a) serial na 5
neobazyl

zadnych dziwkow nie wydawala .......... buhahaaaaaaaaaaaaa!

schiz

większego dziwaka niż ty tutaj nie ma

neobazyl

nie no byl odcinek niedawno oglądałem że wrócili w 2 cz. exodus szukając drugiej ziemi do ewakuacji od tej tej komety. Wrócił ale ta dziewczyna zaczęla sie dusic I musial wracać. Później w tym odcinku do pilota dodano funkcję zapamietywania korydantów skoków. Wiec znali koordynaty ziemi 1 tylko że dalej kontynuwali skoki do innych wymiarów żeby pomscic smierc profesora I scigac tego pulkownika. Więc troche nie kumam dlaczego nie wrocili.

Highlander_Pinokio

Popieram.
Oglądałem za łebka. Wciągał na maxa .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones