PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97949}

Sliders - Piąty wymiar

Sliders
7,4 5 569
ocen
7,4 10 1 5569
Sliders Piąty wymiar
powrót do forum serialu Sliders - Piąty wymiar

Lipa

ocenił(a) serial na 4

Pierwszy raz trafiłem na ten serial. Leci na Scifi Universal. Nie wiem czy każdy odcinek jest
taki ale ten jest potwornie głupi. Asteroida wielkości kilkunastu kilometrów leci na ziemie, a
jakiś noob ma starą bombę atomową uznaną za naukowców niewypałem. Chciałbym tylko
zaznaczyć że ten stary wrak "fat man" (bomba zrzucona na Nagasaki) miała siłę 20 kiloton
TNT co jest jedynie pierdnięciem wywołującym szkody na powierzchni obszaru detonacji.

ocenił(a) serial na 4
Boskigrom

haha właśnie przez przypadek trafiłem na odcinek z metalowymi pająkami. Świetna akcja jak gościa wessało do sieci i te pająki metalowe zaczęły schodzić... boki zrywać, wspaniale budowane napięcie :)

Boskigrom

tak ale w tym odcinku gdy Remiego uwięziło profesor Arturo miał te pająki zastrzelić :( na ślepo bo w tym odc. stracił wzrok... to nieco budowało napięcie

ocenił(a) serial na 8
Boskigrom

Miej na uwadze, że ten serial ma już swoje lata wiec jak chcesz żeby ci sie podobał musisz oglądać go z przymrużeniem oka. Ja zaczełem go oglądać niedawno z sentumentu z dawnych lat i gdy właśnie ogladam go z przymrużeniem to jest dla mnie ok. Chociaż widać czasem naprawde dużą kiczowatość. Mimo to lubie ten serial ;)

Ice

a ja go juz nie bede oglądać :D pamiętam że kiedyś mi się podobał jak go widziałem w tv i teraz nie zamierzam tego zmieniać ;p

ocenił(a) serial na 3
Boskigrom

ten serial to kicz ktory uszedl dla dzieci w latach 90 ale dzis niczym sie juz nie broni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones