PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97949}

Sliders - Piąty wymiar

Sliders
7,4 5 571
ocen
7,4 10 1 5571
Sliders - Piąty wymiar
powrót do forum serialu Sliders - Piąty wymiar

Pamietam go 10/10

ocenił(a) serial na 10

Mogli by go puscic od poczatku na jakims polsacie albo tvnie. Pamietam ten serial, daaawno temu sie go ogladalo :) Super byly te przygody w poszukiwaniu swojego wlasciwego czasu.

Poznaj_Rzeznika

Jakiego własciwego czasu ??? No i ja mialem ta przyjemnosc na AXN ogladanie od nowa wszystkich odcinkow hi hi no dobra pierwszych 3 sezonow :).

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

No powracali do wlasciwego czasu w ktorym sie urodzili pozdrawiam :)

Poznaj_Rzeznika

Oni nie szukali wlasciwego czasu !!!!!! Oni szukali ziemi wsrod wielu wymiarów, swojej ziemi bo podrozowali po alternatywnych swiatach gdzie czas i miejsce jest to samo ale inna ziemia. Czolowka w filmie juz tomowie !!!

Pozdrawiam

Remington_Steele

serial fajny w miare, choc wkużało mnie ich zachowanie w innich światach. Strasznie naiwni byli. Jak wyladowali wśród hipisów, którzy wzieli ich za proroków na przykład. Ale całkiem miło się oglada.

ocenił(a) serial na 10
Poznaj_Rzeznika

jak sie poszuka na necie to na rapidshare jest do ściągnięcia w wersji z lektorem linki albo poszukać na wyszukiwarce - www.megadownload.pl który wyszukuje na rapidzie i MEGasie, albo z linków tutaj - http://peb.pl/seriale/145731-rapidshare-sliders-piaty-wymiar-sliders-1995-a.html

kiedyś oglądałem to często, ale nieregularnie, pamiętam odejście profesora, oraz zamiane Wade na Becket, ale że to rodzeństwo odeszło, chyba ominął mnie 5tyt sezon :|

TekWar

Albo mozna miec AXN i tam juz lecialy wszystkie sezony i zgrac sobie :D

Poznaj_Rzeznika

wymiaru nie czasu,no i jeszcze seaquest z Roy Scheider a o niebezpiecznej zatoce niewspomne ,stare dobre czasy hehe

Poznaj_Rzeznika

Też pamiętam i miło wspominam ten serial :)
nie przegapiłam ani jednego odcinka :D ale za żadne skarby świata nie mogę przypomnieć sobie czy wrócili do domu... Pamiętam, że młody zawsze w każdym nowym "świecie" spr czy jego furtka skrzypi dzięki czemu mógł rozpoznać czy to ten wymiar. Raz gdy trafili przed jego prawdziwy dom to okazało się że sąsiad chwilkę wcześniej naprawił tą furtkę... Jak ja się wtedy o nich martwiłam :P

ocenił(a) serial na 10
Poznaj_Rzeznika

serial nie został zakończony, z tego co wiem został zawieszony i koniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones