PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97949}

Sliders - Piąty wymiar

Sliders
7,4 5 571
ocen
7,4 10 1 5571
Sliders - Piąty wymiar
powrót do forum serialu Sliders - Piąty wymiar

Witajcie!
Sliders oglądałem w polskiej telewizji jeszcze jako dziecko. Fabułę pamiętam jak przez
mgłę, ale kojarzę, że serial urwał się nagle w dziwnym momencie i nie było dalszych
odcinków. To było chyba wtedy kiedy Quinn odnalazł niby swoich prawdziwych rodziców
(okazało się rzekomo, że ten dom który uważał za prawdziwy dom nie był jego wymiarem) i
odbywało się to w jakimś wieżowcu. Ktoś mógłby mi powiedzieć który to sezon i czy w
Polsce fabuła ciągnęła się dalej? Jestem niezmiernie ciekaw jak to się potoczyło, bo serial
wywarł na mnie duże wrażenie wtedy (ale autentycznie niewiele pamiętam bo byłem
dzieckiem) i często się zastanawiałem jak to w końcu było :)

Apophis_

Podejrzewam że chodzi ci o ostatni odc 4 sezonu kiedy jeszcze Quinn był Quinnem. I tak w naszym pięknym kraju serial leciał na HBO :D

ocenił(a) serial na 8
Furia_Clodia

A później kim był? Aaa no tak, bo chyba aktora zmienili? Zawsze mi się wydawało, że zakończyli emisję na tej niefortunnej weryfikacji ich prawdziwego świata po tym, że furtka nie zaskrzypiała. Ale faktycznie były dalsze odcinki, tylko pewnie już sobie odpuściłam, nie pamiętam.

Furia_Clodia

Ja pamiętam z RTL 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones