PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96165}

Smerfy

Smurfs
7,8 51 795
ocen
7,8 10 1 51795
7,4 9
ocen krytyków
Smerfy
powrót do forum serialu Smerfy

moje niedziele

ocenił(a) serial na 10

jak byłam mała to zawsze czekałam na niedziele bo wtedy w telewizji leciały smerfy to była najprzyjemniejsza część tygodnia ten film to wspomnienie dzieciństwa i dlatego jest wart obejżenia jak go oglądam mam smak tamtych lat na koniuszku języka

Padme

w jakich latach smerfy były w niedzielę ja pamiętam że były w piątki w latach 97-2000 bo urodziłem się w 95 roku inie pamientam kiedy smerfy leciały w niedzielę może troche wcześniej??

paul_kellerman

ja urodziłam się w '87 i odkąd pamiętam to w niedziele leciały rózne bajki Disneya, a Smerfy rzeczywiście leciały w piątki i chyba w soboty kiedyś...
Bardzo pozytywna bajka. Miło ją wspominam.

ocenił(a) serial na 8
Abigail87

UWIELBIAŁAM TĄ BAJKĘ!!
i też mi się wydaje,ze leciały w niedziele...
Aż wstyd się przyznać,ale nie było by to najgorszą męką, gdyby ktoś posadził mnie przed telewizorem i kazał cały dzień oglądać Smerfy.
Dziś już nie ma takich bajek, wszystkie zalatują agresją...ale cóż..czasy, ludzie i kreskówki się zmieniają...

KwasnyKarmel

ja się urodziłam w 89 i powiem Wam tyle:

poniedziałek - ?
wtorek - pszczółka maja
środa - muminki
czwartek - ?
piątek - Smerfy
sobota - Muppety
niedziela - Walt Disney przedstawia.. (były Nowe przygody Kubusia Puchatka, Chip&Dale: Brygada RR, Gumisie..)

tylko poniedziałku i czwartku nie pamietam.. ale kojarzy mi się, że w poniedziałki były chyba bajki typu Listonosz Pat, Strażak Sam.. takie kukiełkowe.. bo wiem, że nie lubiłam poniedziałkowych dobranocek, bo po niedzielnym Disney'u, te mi się nie podobały.. :P pamietam też, że Rumcajs był i Krecik i Wilk i Zając i Miś Koralgol i.. hmm.. nie pamiętam.. przypomnijcie.. :P

ocenił(a) serial na 10
antylopa_89

Jeszcze kiedyś Pinokio leciał, chyba w środę jak się Muminki skończyły ;) i jeszcze był takie piosenki z Tyńcem :P

ocenił(a) serial na 10
flordi

w niedziele to chyba gumisie leciały :x

ocenił(a) serial na 10
Letham

Witam. Jestem mniej więcej rocznik zbliżony do Antylopy, więc też spróbuje coś wyjaśnić :)

Poniedziałek - ciężko powiedzieć. W zasadzie leciały tu zawsze mieszane dobranocki. Nie było stałego tytułu.

Wtorek - Pszczółka Maja :)

Środa - Muminki rzecz jasna! :), wiem, że potem był odcinkowy Pinokio (też bardzo dobry)

Czwartek - tak samo jak z poniedziałkiem. Nigdy chyba nie puścili jakieś jednej bajki, tylko leciał zazwyczaj jakiś miszmasz (przez to nie lubiałem ani poniedziałków, ani czwartków po 19-tej.

Piątek - Smerfy. Odkąd pamiętam zawsze były to piątkowe wieczory. Uwielbiałem otwarcie weekendu smerfową wieczorynką. Podobnie jak z Muminkami zawsze wkurzało mnie, że za krótko trwały odcinki :)

Sobota - W sobotę różnie to wyglądało. Ale wiem, że puszczano bardzo fajne dobranocki.

Niedziela - Walt Disney przedstawia:
same kultowce: Myszki Miki i Kaczor Donald, Chip i Dale - Brygada RR, Nowe Przygody Kubusia Puchatka, Gumisie i coś by się chyba jeszcze znalazło. W każdym razie od czasów mojej pierwszej dobranocki TVP1 nieprzerwanie emituje w niedzielne wieczory pasmo Walt Disney przedstawia.

Pozdrawiam!

akira894

Co do Walt Disney Przedstawia - byly 2 pasama: sobotnie, ok. 14.00, kiedy puszczali Kacze Opowiesci, potem Alladyna, Mala Syrenke, Szmergla, Super Baloo, Dzielnego Agenta Kaczora itp, po emisji odcinka animowanego, dawali serial Disneya fabularny.
Kolejne spotkanie z Disneyem bylo w niedziele o 19.00, kiedy to puszczali juz TYLKO filmy animowane. Na pierwszy ogien poszedl Chip i Dale (RR), potem Gumisie, a nastepnie Nowe przygody Kubusia Puchatka.
Co do muminkow, lecialy wpierw w piatki o 19.00, tuz po Randce w Ciemno (prowadzil ja Jacek Kawalec)

ocenił(a) serial na 9
antylopa_89

W czwartki to leciały kultowe Kasztaniaki.

Ja najbardziej lubiłem środowe wieczorynki, zawsze fajny seans był, Jeden z dziesięciu, Muminki, Wiadomości, Liga Mistrzów :)

Abigail87

Smerfy leciały w niedziele w pierwszych latach emisji jeśli dobrze pamiętam 87/88 wtedy nie było jeszcze disney'a w Polsce.

X_Man

Zgadza sie, po raz pierwszy smerfy lecialy w 1987 r. w niedzielne wieczorynki i to byl wtedy najwiekszy hit - pierwsze naklejki kupowane u prywaciarzy, piorniki, itp. Wczesniej kilka odcinkow puscili w niedzielnym, popoludniowym programie - to była chyba Antena.
Nastepnie powtorzyli je w wakacje 1990, kiedy to puszczali codziennie o 19.00 jeden odcinek. Kilka nowych odcinkow puscili po wakacjach w Ciuchci i dopiero w ok. 1997 r. dali zupelnie nowe odcinki - te ze smerfikami, dziadkiem smerfem, itp.

obreb_2

ja pamiętam że za moich czasów w poniedziałki leciały jakieś przyrodnicze (przez jakiś czas m.in. bajka o biedronce Coco Chanell) a w soboty bajki typu listonosz Pat, Strażak Sam

ocenił(a) serial na 10
hornet

Epickie bajki - nie to co teraz odwalają na kartonach zygzakach ;)

ocenił(a) serial na 9
Padme

zgadzam się, wspaniała bajka. Do dziś zdarza mi się zobaczyć niektóre odcinki chociaż teraz w telewizji puszczają tylko te nowe smerfy, które nie oddają takiego uroku jak starsze wersje ;)

Padme

super bajka :)

kiwi21

Za mało było dobranocek i za krótka była!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones