PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869108}

Solówki

Solos
6,4 664
oceny
6,4 10 1 664
Solówki
powrót do forum serialu Solówki

Nuuuuuuuuuuda!!!

ocenił(a) serial na 2

Treść zawartą w 25 minutowych odcinkach można spokojnie upchnąć w 5 minutach i wtedy byłoby całkiem spoko. Dawno nie widziałem czegoś tak nudnego. Pomysł bazowy na odcinki fajny, ale co z tego jak nic się nie dzieje. Cały czas pierdzielą o niczym i nagle cyk i koniec. Do tego wali niskim budżetem. Co to w ogóle ma być? Jakaś forma podcastu?

ocenił(a) serial na 9
Veital

To się nazywa refleksja. Nie da się upchnąć życia w pięciu minutach. Cóż, nie każdy musi rozumieć filozofię...

ocenił(a) serial na 3
gimaj_2

Już sam fakt, że uważasz, iż filozofię można rozumieć, przekreśla Twój arguemnt i sprawia, że jest śmieszny.

gimaj_2

Ględzenie o fikcyjnym i nudnym życiu przez 25-30 minut przez bogatera nie ma nic wspólnego z filozofią.

ocenił(a) serial na 9
gimaj_2

Otóż to! Filozofia życia i rozważania o psychologii jednostki (a zwlaszcza jej samotności) nie są dla każdego. Wszak empatia to niełatwa umiejętność, a w zasadzie to dar - nie w każdym mocno rozwinięty. Dostrzec w refleksjach postaci z tego mądrego seriau uniwersalne prawdy życiowe nie jest tak łatwo - i chyba właśnie o to tu chodzi. Ja jestem zachwycony i... trochę nawet wdzięczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones