PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160626}

Sonic X

6,7 1 277
ocen
6,7 10 1 1277
Sonic X
powrót do forum serialu Sonic X

ale wykonanie nie zbyt
1 serię uważam za całkowitą porażkę te postacie ludzkie wszystko psują..
2 seria jest najlepsza ze wszystkich wiecej postaci ze świata sonica i ogólnie jest ciekawiej
3 seria jest średnia.. fajny pomysł z Cosmo ale.. wieje nudą można by było lepiej to zrobić

Myślę że jakby twórcy serialu zrobili całą akcje w świecie sonica bez dodawania ludzi byłoby dużo lepiej

szczery_4

A wiesz, że podobno ma być albo teraz w grudniu (2012r.) albo na początku 2013r. 4 seria??? :) Ciekawe czy dojdzie do skutku...?
Mam nadzieję, że tak! :)

A moja opinia jest następująca:
3 seria najgorsza (nie za bardzo podobał mi się ten pomysł z kosmosem, za dużo tych robotów itd.)
2 seria super! :) Bardzo ciekawa!
1 seria NAJLEPSZA!!! Kocham 1 odcinek! XD Mi się właśnie BARDZO spodobał ten pomysł, że Sonic trafia do naszego świata. ;)

I właśnie ludzkie postacie są super! Podobało mi się zwłaszcza ta historia z Chrisem, że był samotny itd. ;)

Ja to maniakalnie oglądałam na Jetix'ie i potem na Polsacie. Teraz szperam na YT w poszukiwaniu polskich odcinków. :)

A wiesz, że oryginalne japońskie odcinki są INNE niż nasze polskie i angielskie??? Niektóre się różnią. Np. muzyka jest inna, inne intro i piosenka (na koniec też), nawet w tym odcinku gdzie zginęła Cosmo wycięli kawalątek sceny z Tail'sem jak płakał i powiedział ,,Kocham cię!''
XD

ocenił(a) serial na 8
Pisarka

Zgadzam się z Pisarką, 3 seria najgorzej twórcom wyszła. Dodawanie mechopodobnych przeciwników psuje klimat sonica. Mam nadzieje, że zrobią 4 sezon albo coś nowego bo ostatnio nie wychodzą gry a sonic jest popularny i grzechem byłoby tego nie wykorzystać.

NeoMetalSonic

No, ostatnia gra ,,Sonic Generations'' wyszła w 2011 i teraz nic. ;(
Podobno mają zrobić ,,Sonic Adventure 3''. :)
I być może 4 sezon ,,Sonic X''. :D Oby!

Pisarka

Fakt, postacie ludzkie nieco nudne.
A poza tym ktoś wie czy on się przeniósł w nasz wymiar, czy w przyszłość bo nie jestem pewien.
A i jeśli ktoś szuka Sonic X to proszę:
http://www.dailymotion.com/playlist/x28eht_sonic91pl_sonic-x-po-polsku/1#video=x thook

Pisarka

Nie zrobią , Sega to debile i zrobili reboot

ocenił(a) serial na 4
Pisarka

A ja się zgadzam ze szczerym. Ten cały Chris mnie tylko denerwował. I dosyć często mi się wydaję, że ta bajka była bardziej o nim niż o Sonicu. On dostawał więcej światła niż każda inna postać w serialu.

Co do Sezonów:
1 - Chyba im wyszedł najsłabiej, gdzie w połowie odcinków łapałem się za łeb, gdy tylko słyszałem plan Eggmana. Tak wiem, że to dla dzieci. Ale jeżeli taką reakcje miałem w wieku 7-lat, a w publikę o tym wieku kierowano serial to coś jednak w tym jest.
2 - Wyszedł im najlepiej, przyznam. ALE tylko chyba tylko dlatego, że większość odcinków ma fabułe z Sonica Adventure, Adventure 2 i Battle.
3 - Był nawet dobry, tylko jak to jak dziecko oglądałem wyczekiwałem nowych odcinków, żeby się dowiedzieć czy Shadow żyje. I jak wszyscy wiemy nie doczekałem się. Moją pustkę jednak wypełniła wersja japońska. To jest zupełnie inny koniec, gdzie ostatnie 2 odcinki obejrzałem przed szkołą i miałem kłopoty z pozbieraniem się do kupy na 5 minut przed dojściem do szkoły

I może to już wiecie ale i tak napisze bo może co niektórzy jeszcze nie wiedzą.
Nie będzie Sezonu 4. Już jest mowa o nowej kreskówce o tytule "Sonic Boom" która ma wyjść w 2014.
I nowa gra już wychodzi, (albo wyszła zależy kiedy to czytacie) "Sonic Lost World" na Nintendo WiiU i Nintendo 3DS. I jak to pisarka napisałaś o Adventure 3. Tak miało się nazywać Sonic Unleashed. Ale się mówi, że Sonic 2006 jest robione jak by miało się tak nazywać.

Haypapa

Dokładnie ! była to kreskówka o Sonicu a prawie wszystkie najważniejsze role przejmował ten głupi Chris , który nawet fanów nie ma...

plany Eggmana w 1 serii były aż nad to dziecinne i tych , którzy znają gry Sonica mogło to na prawdę razić..
Jeśli chodzi o 3 serie to polska wersja Japońskiej do "pięt" nie dorasta... Zupełnie nie rozumiem wycięcia niektórych scen i te ocenzurowane ostatnie odcinki to jakaś maskara. O.k śmierć Cosmo mogła być dla dzieciaków zbyt straszna no to mogli jakoś " złagodzić" ale czemu wycieli ostatnią scene z Shadowem , która wyjaśniała co się z nim stało , lub w kim podkochiwał się Bokkun czy jak mu tam było? . tego już pojąć nie mogę

Co do Sonic Boom to jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiony... coś czuje że nie bedzie to dobra kreskówka ze jeżem , a na innie postaci poza Sonicem , Amy , Tailsem i... dziwnie zmutowanym Knucklesem ( de Fak? O_o) raczej nie będzie co liczyć... . Boje się że ta kreskówka może być czymś podobnym to " Kung Fu kurczaków" z CN i zamiast pomóc to jeszcze bardziej zniechęci do Sonica . Już bym wolał 4 serię SX chociażby ze względu na inne postacie i animację.

ocenił(a) serial na 7
szczery_4

Ta...

ocenił(a) serial na 8
szczery_4

A powiedz mi gdzie obejrzec wszystkie odcinki w internecie ? Bo znalazlem tylko pare.

ocenił(a) serial na 9
Magic1997

you tube wpisz np sonic x odcinek 24 jak złapaci jeża? (dubbing pl) masz tam prawie 3 sezony po polsku orginalne takie kturych nigdzie indziej nie zobaczysz polecam osobiście nie wszystkie ale wiekszości

ocenił(a) serial na 9
szczery_4

masz racje te postacie ludzkie wszystko psują i nie potrzebnie dali krisa w 3 sezonie a Cosmo odbiera całą sławe sonicwi to wyglądało jakby to ona była głównym bohaterem wszystko kręciło się wokół niej to własinie że serjal upadł bo to zniechenciło widzów

ocenił(a) serial na 8
szczery_4

Mi osobiście Criss nie przeszkadzał, podobało mi się przeplatanie tych dwóch światów około 7,8/10.

użytkownik usunięty
AlexRener

Nie przepadam za tym całym uniwersum, ale z postaci chyba najbardziej spodobał mi się Tails.

ocenił(a) serial na 8

Dobry Tails nie jest zły;p

ocenił(a) serial na 7
szczery_4

Ta tu się zgodzę co do sezonów i to że te ludzkie postacie twórcy mogli by sobie darować i że wszystko mogłoby być tylko u Sonic'a ale hej przynajmniej nie było sezonu gdzie byłaby omawiana historia z Sonic'a 2006 to by była niezła kaszana ;D

ocenił(a) serial na 9
szczery_4

Sonic X to był (i nadal jest) jeden z moich ulubionych seriali. Szkoda tylko, że nigdzie obecnie nie jest emitowany. Oprócz Netflixa, ale tam są tylko dwa pierwsze sezony i wszystkie odcinki, które tam są, są z napisami polskimi, a nie z dubbingiem. No i nie wszystkie odcinki z polskim dubbingiem można w internecie znaleźć. Jest cały pierwszy sezon, ale z sezonu drugiego są tylko odcinki 27, 29 i 34, a z trzeciego odcinki 55-62, 64-66, 68-78. No i kilka lat temu kanał Youtube SonicXPL zdołał zdobyć odcinki 31, 32 (połowa) i 33 (krótki fragment), i zamieścić je, ale potem kanał został usunięty, przez co owe odcinki znów przepadły. Oby kiedyś zaginione odcinki z dubbingiem dało się znaleźć i obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones