PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138453}
7,0 100
ocen
7,0 10 1 100
Sonic the Hedgehog
powrót do forum serialu Sonic the Hedgehog

sonic the hedgehog to mój ulubiony serial anime.Jest śmieszny.

ocenił(a) serial na 10
maxior

Nie rozumiem tylko jednego, jak to możliwe że zrezygnowali z trzeciego sezonu?:(

ocenił(a) serial na 7
shogun096

Bo: 1 - Serial ten konkurował z Power Rangers, który konkurował w Ameryce z Power Rangers i jak możesz zgadywać Power Rangers, było o wiele popularniejsze od Sonic'a (Co nie oznacza, że lepsze)
2 - Mimo iż 3 Sezon był planowany i już wymyślali scenariusz stacje ABC przejął Disney co za tym poszło, zaczęto dawać stanowiska osobom po znajomościach i połączeniach (Tak takie rzeczy nie tylko w Polsce), a co za tym dało stacja zadecydowała o anulowaniu serialu ku oburzeniu wszystkich widzów (FilmWeb źle podaje, gdyż ten serial był Amerykański, a nie Japoński).
Główny reżyser (czy tam pisarz/scenarzysta) próbował, aż do śmierci przywrócić ten serial na innej stacji, ale nie wyszło, gdyż Sonic przestał być już popularny jak był za czasów wielkiej trylogii, gdyż gry już nie wychodziły najlepszej klasy w tamtym okresie (Sonic 3D Blast, Sonic Fighters, Sonic R).

maxior

A wiesz może gdzie można go obejrzeć? Bo Google szuka gry, nie serialu.

Koyousetsu

Serial był nadawany również pod nazwą "Sonic Sat AM". Jak chcesz poszukać w Googlach, to wpisz ten tytuł.

donmaslanoz14

Oh, dzięki, już się dowiedziałem ^^ A był on w Polsce? Bo szczerze powiedziawszy nie kojarzę :D

Koyousetsu

Niestety nie. Nawet żaden nerd Sonicowy nie zrobił napisów. A szkoda, bo chętnie bym to zobaczył. :(

donmaslanoz14

Gdyby to była japońska kreskówka, na pewno ktoś by zrobił angielskie, ale zdaje się, że to jest angielska, więc nie ma po co subować dubbingu :/
Sonic X oglądam w japońskim dubbingu + angielskich napisach i jest spoko. Niestety ze słuchu nie jestem dobry w angielskim :(

Koyousetsu

dasz stronę czy coś gdzie oglądałeś? nie mogę się dokopać do tego serialu... w desperacji jestem gotowa oglądać po angielsku xD

Aisa77

Nie, nie. Tamtym wpisem miałem na myśli, że dowiedziałem się jak się to nazywało, żeby nie wyszukiwać gry. Niestety po polsku nie znalazłem, ale w sumie odpuściłem sobie, bo mam wiele innych ciekawych rzeczy do obejrzenia :)

Przykro mi, że rozczarowuję innego fana Sonica, ale niestety nie wiem gdzie to znaleźć :(

Pozdrawiam

Koyousetsu

Spoko, znalazłam sobie całego satam już , ale po angielsku.. Jakoś dam radę :d

Aisa77

To miłego oglądania :)

ocenił(a) serial na 10
maxior

Wzajemnie mój nr 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones