PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526554}

Spartakus: Krew i piach

Spartacus: Blood and Sand
8,0 77 940
ocen
8,0 10 1 77940
6,6 7
ocen krytyków
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum serialu Spartakus: Krew i piach

Historia, jej ukazanie, polityka, rzymskie rozpasanie, zależności między postaciami powodują, że pod widzem uginają się nogi. Szkoda tylko, że ten cały misternie budowany efekt jest regularnie niszczony przez trzy rzeczy:
1. Najgorszą komputerową krew jaką miałem okazję widzieć w swym życiu. Co więcej rozumiem, że to był zabieg świadomy i celowy, miało to chyba wprowadzić jakąś awangardę i modernizm, ale wyszło tragicznie. Najgorsza była ta krew z ust, wygląda na to, że ludzie wciągu roku wypluwali wszystkie zęby.
2. Okropne komputerowe rendery, zwłaszcza miasta. Wyglądają jak z końca zeszłego wieku (przypominam, rok 2010)
3. Ciągłe sceny seksu. I nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic przeciwko nim tak długo jak ciągną fabułę do przodu. Jednak oglądanie z dziesięć razy jak Spartakus wchodzi w swoją żonkę, czy Kriksos w Lukrecję wcale nie rozwija fabuły, wręcz przeciwnie, to sceny bez żadnej wagi, żadnej głębi, nie mające nic do pokazania poza zwykłą cielesnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones