PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 004
oceny
7,9 10 1 39004
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

W tym sezonie spartacus jeszcze się nie rozdziwiczył i jest sezonowym prawiczkiem jadacym na recznym. Co o tym sądzicie czy pozostaine nim aż do kończa sezonu ?

ocenił(a) serial na 9
Arjan88

No właśnie, też o tym niedawno pomyślałem, szósty odcinek za nami, każdy z głównych bohaterów miał już jakieś momenty, a Spartakus nie, ale napięcie rozładowuje w efektownych scenach walki. Natomiast gdy już do czegoś dojdzie to pewnie z Laetią, jeśli przeżyje, tak przynajmniej wynika z trailera.

ocenił(a) serial na 7
heatcliff_filmaniak

Ja stawiam na to, że będzie miał z nią dziecko i oboje (Laeta i dziecko) przeżyją.

ocenił(a) serial na 9
Sayuki78

I w ten sposób serial miałby zakończenie takie samo, jak obie wersje filmu.

ocenił(a) serial na 7
heatcliff_filmaniak

Tak? Cóż, przynajmniej jakieś jedno "pozytywne" zakończenie by było :)

ocenił(a) serial na 9
Sayuki78

W filmach z Douglasem oraz Visnjicem ukochaną Spartakusa i zarazem Krassusa jest niewolnica Varinia, ma dziecko ze Spartakusem, a Krassus przez pewien czas ją więzi, po śmierci Spartakusa uwalnia ją i kobieta wraca z dzieckiem do miejsca, z którego pochodzi. Może jednak twórcy serialu zaskoczą widzów innymi rozwiązaniami. jak na razie to w serialu takich bardzo widocznych nawiązań do fabuły tamtych wersji nie było wiele, dla mnie najbardziej zbliżoną była śmierć Varra w Spartakus: Krew i piach. A co do pozytywnego zaskoczenia, to ostatni odcinek ma nosić tytuł "Victory", więc może jednak zakończenie będzie pozytywne nie tylko w tym jednym , wymienionym przez Ciebie względzie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones