PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 002
oceny
7,9 10 1 39002
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Kontynuacja...

ocenił(a) serial na 10

Marzy mi się kontynuacja serialu. Wiem, że niemożliwe by było kontynuowanie go pod nazwą "Spartacus" ale pamiętajmy, że Agron i inni przeżyli a więc można by było pociągnąć ten serial jeszcze dalej. Na pewno dla wielu bez tytułowego Spartacusa to już nie byłoby to samo ale chciałbym jeszcze przez kilka sezonów poczuć ten klimat jaki czułem oglądając wszystkie poprzednie części.

Mam nawet tutuł: "Pragnienie wolności". :-D

Ahh... dobrze tak pomarzyć. :-)

ocenił(a) serial na 10
Froogo

Marek Krassus historycznie zginął z rąk Partów. Laeta uprawiała seks z Spartakusem, więc w takim nowym serialu - Spin Offie można by stworzyć fabułe opierająca się na to że syn Spartakusa wychowuje się jako wojownik u boku Agrona by kilkadziesiąt lat później rozprawić się z Krassusem na terenach dzisiejszej Syrii.

Również jak ty pragnąłbym by twórcy Spartakusa stworzyli jako tako kontynucje, co by nie było był już kiedyś nakręcony film "Syn Spartakusa" więc mogliby coś w ten deseń stworzysz kontynuacje. Albo także Agron i Nasir mogliby także w ewentualnej kontynuacji dołączyć do powstania Galów pod wodzem Wercyngetoryksa..ale historycznie musieliby ponieść po raz drugi raz porazke :D

ocenił(a) serial na 10
Sterstox

BYŁOBY ŚWIETNIE !! NAJBARDZIEJ KLIMATYCZNY SERIAL JAKI WIDZIAŁEM !! NIEPOWTARZALNY KLIMAT !!

ocenił(a) serial na 10
Froogo

Nie napalaj się tak :) I tak wiadomo że twórcy mimo że fani serialu by tego chcieli - nie stworzyliby kontynuacji z Argonem, Nasirem i ew. synem Spartakusa i Laetii. Jedyne Argon czy tam Nasir pojawiliby się w ew. spin offie o Cezarze, a to co ja napisałem to tylko mój pomyslł co mogliby zrobić twórcy czego niestety nie zrobią ;/

ocenił(a) serial na 8
Sterstox

a wiadomo może coś o tym serialu o Cezarze ?
Słyszałem że mają nagrać o nim serial i z tym samym aktorem co w Spartakusie
jeśli ktoś coś wie niech da znać chętnie bym zobaczył chociaż jedną postać która grała w Spartakusie i w tym samym klimacie :)

ocenił(a) serial na 10
Lukario

Nic nie wiadomo. Było spekulacje o spin offie z Cezarem, było jakieś potwierdzenie producentów i tyle. Teraz kompletna cisza o nim. Wiadomo tyle że wystąpia ci sami aktorzy w przypadku Pompejusza, Krassusa i co najważniejsze samego Cezara, a reszta?Raczej nowi aktorzy, nikt więcej z "bohaterów" serialu Spartakus nie wystąpi w tym spin offie. No chyba że producenci coś wymyślą dla Agrona i Nasira ale w to wątpie :D

ocenił(a) serial na 8
Lukario

Pisałam już na forum. Todd podobno zaczyna pracę nad nowym serialem "Anzac Girls", gdzie wg plotek zagra również Dustin Clare. Także o Cezarze można zapomnieć.

ocenił(a) serial na 9
Froogo

Polecam serial Rzym, w którym akcja toczy się kilkadziesiąt lat później.

ocenił(a) serial na 10
tomeczekxxx_fw

Dziękuję za propozycję. Dzisiaj zaczynam oglądać! :D

ocenił(a) serial na 10
Froogo

Eeeee tam, ja bym wolał prequel o Oenomaosie ukazujący jego początki jako gladiator, aż do walki z Theokolesem.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Ten pomysł tez całkiem fajny! :)

ocenił(a) serial na 9
Froogo

Mnie wystarczyłby jakikolwiek mini serial o ich losach tak żeby zebrać ich wszystkich jeszcze raz. Pamiętam jak cztery lata temu sięgnąłem po pierwszy sezon. Byłem oszołomiony, coś wspaniałego. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że z początku są nam obojętni, potem się przyzwyczajamy a na końcu trudno trzymać emocje w ryzach.
Podczas ostatniego odcinka nie byłem w stanie powstrzymać łez :)

Mam pytanie z innej beczki, pamiętasz może scenę z ostatniego odcinka pierwszego sezonu gdy podczas walki w domu Batiatusa ginie brat Agrona?

Za żadne skarby nie mogę znaleźć nazwy ścieżki dźwiękowej podczas w/w sceny. Nie ma jej nawet w soundtracku Blood & Sand.

ocenił(a) serial na 10
bartosz18

Scenę pamiętam - jedna z bardziej krwawych części całej serii, ogólnie odcinek najbardziej krwawy. :-) Ale ścieżki dźwiękowej nie znam. :-/

Froogo

Twórcy planują nakręcić serial pt. Cezar. Zatem będzie i na pewno Krassus, a może i więcej postaci.

ocenił(a) serial na 10
KLAssurbanipal

Świetna wiadomość ! Dziękuję ! :D

ocenił(a) serial na 10
KLAssurbanipal

Witam, skąd ta informacja? Zakładam, że skoro odpowiedzi pojawiły się wczoraj projekt musi być wznowiony, gdyż już mówiono o tym wcześniej:) Gdzie znajdę taką informację? pozdrawiam

matipapi1

http://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+ci%C4%85g+dalszy+%22Spartakusa%22...+o+Ju liuszu+Cezarze-91047

Ale coś ucichła sprawa , więc nie zdziwię się jak projekt skasowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones