PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 38 994
oceny
7,9 10 1 38994
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Witam,

jestem fanem Spartakusa jako postaci historycznej, nawet pod pewnymi względami utożsamiam się z moim ulubionym bohaterem.
Jak w temacie napisałem scenariusz i poszukuję kontaktu do dobrego reżysera lub wytwórni filmowej w USA.
Moim marzeniem jest zobaczyć super filmy (2 lub trzy filmy), oparte w 90-100% historii, nakręcony z dużym rozmachem, wysokim budżetem, dobrym reżyserem, scenariuszem i adekwatną obsadą.
Moja wstępna propozycja to dwa filmy:
1) Spartacus__the greatest and famous gladiator of Rome (ok. 150 min.)
2) Spartacus and an army of slaves VS Rome (ok. 200 min.),
wymarzony reżyser to Michael Mann lub Mel Gibson lub David Ayer, wytwórnia bez znaczenia.

Czy jest ktoś w stanie pomóc?
Będę wdzięczny za pomoc ;-)
Info na priva proszę ;-)

Rembinho

Siemanko. Widzę, że temat sprzed 3 lat. Udało Ci się coś zdziałać, albo z kimś skontaktować? Samemu mam w głowie kilka pomysłów na scenariusze filmowe, ale spisałbym je na papier dopiero wtedy, gdybym wiedział, że "przeciętny Kowalski bez znajomości" też miałby szansę na to, aby wejść do świata kina jako scenarzysta / reżyser :)

Rembinho

Cześć, tu agent Mela Gibsona. Szkoda że wcześniej nie widziałem tego tematu. Prześlij mi maszynopis scenariusza, a zobaczę co da się zrobić. Znam też agenta Manna, więc są duże szanse na dogadanie się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones