PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 004
oceny
7,9 10 1 39004
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Napisy 3x05 .

ocenił(a) serial na 10

Napisy się dzisiaj nie pojawią. Tak, napisał Yungar :(

theobiwan585

Od rana są już angielskie - zawsze coś :)

emo_waitress

gdzie są te angielskie już??

Prosiłbym o podanie jakiegoś konkretnego forum gdzie można obejrzeć serial online :)

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

Ja też szukam angielskich napisów. Na opensubtitles nie widzę, a poza tym jakieś mam problemy z tą stroną..
Można prosić o linka do owych napisów? :)

ocenił(a) serial na 10
WojtinhoFCJ

http://www.speedyshare.com/zqXsp/Spartacus.S03E05.HDTV.XviD-AFG.txt

ocenił(a) serial na 7
zaks2012

Może Ktoś przed Yungarem przetłumaczy ;-)

ocenił(a) serial na 9
CoNe1988

Jak mi się uda to do północy przetłumaczę. :)

ocenił(a) serial na 9
Thurhas

Dawaj człowieku wierze w ciebie !
W razie przetłumaczenia proszę o napisy na email krychaskorpion@wp.pl lub na pw na filmwebie.

ocenił(a) serial na 9
IceLook

Jak przetłumaczę to dam tutaj link.

ocenił(a) serial na 10
Thurhas

WIELKIE DZIĘKI

ocenił(a) serial na 7
Thurhas

Thurhas, co ? do północy ? dawaj to i o 20 skończysz :D

ocenił(a) serial na 8
Thurhas

mozna uzyskać jakies informację o postępie w tlumaczeniu napisów?

ocenił(a) serial na 9
Sindbad95

Jakieś 75%. Niektóre kwestie jak na byłych niewolników są dość skomplikowane :P.

ocenił(a) serial na 8
Thurhas

dzięki ;)

ocenił(a) serial na 10
Thurhas

Jakbyś dzisiaj się nie wyrobił to napisz, bo odświeżam stronkę co 5min i lukam, a wtedy mógłbym pójść z czystym sumieniem spać :D

ocenił(a) serial na 10
Dager91

Gdybym wiedział, że tak czekacie na napisy to sam bym je dla Was zrobił ;)

ocenił(a) serial na 9
xan7

tez poczekam, jak idzie? :)

ocenił(a) serial na 9
Dager91

Hmm, może jeszcze zdążę dzisiaj a jak nie to do 1 na pewno będą :P

ocenił(a) serial na 10
Thurhas

również będę wdzięczny

ocenił(a) serial na 9
Thurhas

Przetłumaczone: http://www.speedyshare.com/XaTqs/Blood-Brothers-PL.srt

Ostrzegam, że tłumaczenie jest amatorskie, ale sens jak najbardziej został zachowany.

ocenił(a) serial na 10
Thurhas

dzięki :)

ocenił(a) serial na 8
Thurhas

mega dzięki ;d

ocenił(a) serial na 10
Sindbad95

propsik na całego :D !!!!

ocenił(a) serial na 7
Thurhas

Dzięki thurhas, doceniamy Twoją prace !

Thurhas

no super dzięki thurnas ale link nie działa - moze na zippy share ?

ocenił(a) serial na 9
FACTORECK1

Hmm, jeszcze kilka godzin temu działał, ale cóż.
www72.zippy share.com/v/97770269/file.html
Usuńcie spacje pomiędzy zippy a share.

ocenił(a) serial na 10
Thurhas

Witam, wielkie dzięki za napisy ale jak je wyświetlać w filmie bo napisy *srt a film *avi , przez best playera nie czyta, można jakoś przekonwertować czy innym playerem?

ocenił(a) serial na 9
mikele79

Można, ale jak ostatnio to robiłem to przekonwertowane napisy wyświetlały się ciut ze wcześnie, więc najlepiej jakbyś ściągnął player, który obsługuje napisy srt, od siebie polecam VLC Media Player.

ocenił(a) serial na 10
Thurhas

dzięki mam nadzieję że uda się

Thurhas

Dziękówa Thurnas ;]

ocenił(a) serial na 8
Thurhas

Napisy bardzo dobre, dzięki wielkie !

ocenił(a) serial na 7
Thurhas

Thurnas właśnie skończyłem oglądać odcinek z Twoimi napisami i odwaliłeś kawał dobrej roboty, choć momentami tak ogólnikowo tłumaczone ale ogólnie bardzo dobre napisy. Mam nadzieję, że za tydzień też zrobisz. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
CoNe1988

Tłumacz ze mnie żaden, szczerze mówiąc to moje 1 tłumaczenie jakichkolwiek napisów do filmu ;-) Robione dość na szybko więc doskonałe nie są, ale imo nie są takie złe. Nad niektórymi kwestiami siedziałem czasem po kilka minut, aby się połapać o co w nich chodzi. Jak za tydzień Yungar czy inna bardziej kompetentna osoba ode mnie wyrobi się z napisami w sobotę, to nie ma sensu żebym ja to robił ;p.

ocenił(a) serial na 7
Thurhas

Nawet dobrze wyszło Tobie tłumaczenie, jak to pierwsze Twoje napisy to tym bardziej gratulacje ;-)
Jakbyś znalazł czas w sobotę to mógłbyś również zrobić napisy do 6 odcinka z chęcią bym obejrzał z Twoimi napisami ;-) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
Thurhas

Thurnas zrób napisy do 6 odcinka ;-) Yungar pewnie się wyrobi dopiero w poniedziałek tak jak tydzień temu.

ocenił(a) serial na 9
CoNe1988

Sorry, ale dzisiaj chyba nie dam rady. Może jutro mi się uda, jak Yungar nie zrobi, ale nie obiecuję ;).

Thurhas

Mi również link nie działa :/

ocenił(a) serial na 10
theobiwan585

Witam, wielkie dzięki za napisy ale jak je wyświetlać w filmie bo napisy *srt a film *avi , przez best playera nie czyta, można jakoś przekonwertować czy innym playerem?


Jak mi ktośzaraz nie podpowie to oglądam po angielsku

mikele79

nie wiem czy w best playerze, ale w vlc player mozesz eksportować napisy do formatu tmp, srt, itp itd

ocenił(a) serial na 8
mikele79

radze sciagnąć VLC i po problemie

ocenił(a) serial na 9
Sindbad95

Moge wiedziec o co tu chodzi?Sciagnalem te napisy ktore przetlumaczyles ale u mnie wyswietlaja sie jako napisy hiszpanskie.Tak jakbys ich nie przetlumaczyl.

mikele79

ja w best playera wrzuciłem i działa bez problemu :)

ocenił(a) serial na 9
Tyrael77

W media playerze czytalo ale po hiszpansku,zrobilem tak jak mowies,otworzylem w best playerze i dziala.Dzieki

ocenił(a) serial na 9
theobiwan585

Nie wiem czy to przeczytasz ale ... YUNGAR jak już tłumaczysz napisy to zmieniaj status pasku postępu na napisy24 przecież to trwa tylko parę sekund, a tak człowiek czeka i nie wie czy napisy zacząłeś tłumaczyć, ile Ci jeszcze zostało do przetłumaczenia czeka w nieświadomości, " a nóż widelec obejrzę sobie dzisiaj film". Mam dość robienia za lektora dla brata ;(. A tak po za tym to wykonujesz kawał dobrej roboty, pozdro.

ocenił(a) serial na 10
theobiwan585

Chciałem, podziękować za napisy 3 dni temu, ale coś mam z kompem i siedzę na trybie awaryjnym, a tam mi nie czyta kawałka strony, gdzie się daje odpowiedź. Więc, DZIĘKUJE Thurhas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones