PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 012
ocen
7,9 10 1 39012
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Ostatni Odcinek

ocenił(a) serial na 8

Na stronie tv-links gdzie mozna ogladac spartacusa sa tytuly odcinkow,
mianowicie ostatni odcinek nosi tytul Victory - ciekaw jestem jak to zostanie
rozegrane i czy tworca Steven S. DeKnight pojdzie po najnizszej lini oporo i
zakonczy to jak w filmie z Kirkiem Douglassem czy moze jednak zaskoczy nas
czyms czego nikt sie nie spodziewa. Coz trzeba czekac

ocenił(a) serial na 10
High_draw

Victory - Zwycięstwo, ponieważ tytuł to War of the Damned - Wojna Potępionych, potępionymi (przez niewolników i Spartakusa) pewnie są Rzymianie i wygrają.

ocenił(a) serial na 9
High_draw

mi nie przeszkadzałby koniec w którym spartacusowi udaje się przeżyć i uciec powiedzmy z żona Krassusa ;D

High_draw

DeKnight już się na ten temat wypowiadał. Poszukaj na necie jego wywiadów, a dowiesz się, co DeKnight rozumie przez słowo Victory :D

W każdym bądź razie facet nie jest typem człowieka, który idzie na łatwiznę, więc spokojna głowa.

emo_waitress

mogłeś aby część tego wywiadu przytoczyć :>

Traws

Nie chce mi się szukać, więc tylko parę zdań na szybko:

“We will leave our fans with quite a gut punch,” promises DeKnight. “But the final episode is also rousing and inspiring and really beautiful. I was moved to tears in the editing room — and I wrote the damn thing!”

Steven S. DeKnight reminds us that Spartacus’ death at the hands of his Roman oppressors is “not unlike the story of the Titanic. It’s no big secret the boat will sink. It’s how you get there that keeps the audience invested.”

"We will have you weeping on your sofa"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones