PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 004
oceny
7,9 10 1 39004
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

PROSZĘ O POMOC

ocenił(a) serial na 10

Witam, mam prośbę.Proszę mi napisać jak nazywa się pierwszy sezon, drugi sezon, oraz 3 sezon. Pobrałem również off spin-a i nie wiem w której kolejność mam go obejrzeć. Proszę o pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam Fanów Spartakusssa

mrkapricioza

blood and sand - 1 sezon , vengeance 2 sezon , war of the damned 3 sezon , gods of the arena - prequel

ocenił(a) serial na 10
mrkapricioza

blood and sand
gods of the arena
vengeance
war of the damned

Oglądaj w takiej kolejności

ocenił(a) serial na 10
greet

Dzięki wielkie

mrkapricioza

talib a od czego jest filmweb?

ocenił(a) serial na 10
aronn

Między innymi do czytania opisów filmów:)

mrkapricioza

Przecież przy każdym masz podany rok produkcji więc to mówi samo za siebie w jakiej kolejności:)

ocenił(a) serial na 10
arthur_3

Zgadza się, bardziej chodziło mi o to w jakiej kolejności mam oglądnąć off- spina. Bo różne wersje słyszałem

mrkapricioza

ja tam zacząłem od Bogów Areny i jakoś bardzo nie ucierpiałem.

mrkapricioza

Bogowie Areny to prequel to co się tam dzieje dzieje się przed wydarzeniami znanymi z blood and sand więc powinno się oglądać przed nim :)

Tyrael77

Niekoniecznie, nie zaszkodzi jak się obejrzy w takiej kolejności jak powstawały. W sumie początek pierwszego odcinka Bogów Areny zaczyna się od tego co zdarzyło się na końcu Krew i Piach wiesz..

arthur_3

Ale bogowie Areny tyczy się tego co było przed , ja na przykład byłbym ciekaw co było przed tym co działo się przed tym co było w krew i piach a początek cóż można przewinąć czyż nie?:) czy obejrz tak czy inaczej źle nie będzie pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones