PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 012
ocen
7,9 10 1 39012
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Wlasnie skonczylem ogladac pierwszy odcinek na stronie Starz. Coz, warto bylo czekac a Crassus
to przeciwnik jakiego Spartacus jeszcze nie mial ; zimny, wyrachowany ale i co jest nowoscia posrod rzymian doceniajacy przeciwnika. Wydaje sie (choc to dopiero pierwszy odcinek) iz producenci serialu dokonali szlusznego wyboru z zamknieciem serii na tym sezonie gdyz wszystko wyglada naprawde dobrze pod wzgledem estetycznym, biorac pod uwage fakt iz STARZ nie moze sie rownac jesli chodzi o budzet z HBO czy nawet SHOWTIME. Milego ogladania.

ocenił(a) serial na 10
High_draw

tylko czemu mi nie działa odtwarzać na stronie Starz? Jakiej przeglądarki użyć, albo coś innego?

ocenił(a) serial na 8
korndddd

ja uzywam firefox

ocenił(a) serial na 10
High_draw

trailery działają, a pierwszy odcinek nie. Możesz sprawdzić cz teraz działa?

ocenił(a) serial na 8
korndddd

u mnie wszystko dziala

ocenił(a) serial na 10
High_draw

może ktoś jeszcze przetestuje, już nie zdążę dzisiaj zobaczyć, ale jutro już powinno być

ocenił(a) serial na 10
korndddd

u mnie blada dupa. Błąd jest :(

Bartes123_2

U mnie działa, ale wsztrzymalem się... czekam na jakość 720p. Dla Spartiego warto.

ocenił(a) serial na 10
elbondo13

A u mnie nie działa ): a używam firefoxa próbowałem też na google chrome i równierz na explorer i nic a obejrzałbym sobie gdzie kolwiek dzisiaj pierwszy odcinek ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones