PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 012
ocen
7,9 10 1 39012
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Zostałem zaproszony na imprezę, a w związku z tym że jest w karnawale to wszyscy muszą się
przebrać. Pierwsza myśl na kostium padła właśnie na bohaterów tego serialu. Ale tutaj zaczynają się
schody ponieważ nie mam pomysłu jakby miało to wyglądać i tutaj zwracam się z wielką prośbą do
wszystkich fanów i fanek spartacusa. Jakie wy macie pomysły, wizje na przebranie w miarę
możliwości przy niewielkim nakładzie finansowym?;)

ocenił(a) serial na 10
makkowal

Porządnie przypakuj na siłowni.

makkowal

no i wtedy zakladasz sandałny, gacie i przescieradlo jako pelerynke ;d

50Patroll

Siłownia jest, co prawda do formy Crixusa to jeszcze troche brakuje ale coś w okolicach spartakusa(Liama) jest. Peleryna to chyba bardziej by pasowała do spartiaty a nie gladiatora. Fajnie wyglądali ludzie Soloniusa w finałowej walce w bogach areny, ale te wszystkie ich hełmy, pasy, naramienniki...

makkowal

www.goods.pl ;d no ale wiadomo, samemu troche ciezko bedzie takie cos zrobic ;d chyba, ze uda ci sie jakies teksturowo zrobic xd

makkowal

a może są gdzieś w necie stroje karnawałowe, jak są rycerze, piraci to gladiatora może też da się wykombinować ;d

makkowal

A nie możesz wybrać kogoś innego za kogo się przebierzesz?

cripticul

No mogę, mogę, opcja zapasowa to ojciec chrzestny, ale ja zawsze chciałem być gladiatorem...

makkowal

Przebierz się za polskiego menela wczesnych lat 90 tych. Każdy coś ma w domu...

ammunation

Jak menel to ja pewnie będę wyglądał wracając z tej imprezy, nieważne w co się przebiorę heh

ocenił(a) serial na 6
makkowal

hehe

ocenił(a) serial na 10
makkowal

mówisz-masz, film o kostiumach:
http://www.youtube.com/watch?v=LW4wpgxW6nk

makkowal

Przebierz się za tego gladiatora, koleżanki się ucieszą:D

alien_2

i do tego bardzo małe nakrycie okrywające twoje przyrodzenie.

aronn

Swego czasu pamietam mozna bylo kupic ta biodrowa przepaske ze skory - chroniaca reke - w ktorej cwiczyl Andy, odgrywajac role Spartacusa. Datki szly na dokumentalny film o Andym i jego chorobie. Sprawdz moze jeszcze jest do kupienia...za jakies pare tys $$ ;)

ocenił(a) serial na 10
makkowal

http://www.toddscostumes.com/Halloween-costumes-for-men-fancy-dress-costume-for- women/movie-costumes-gladiator/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones