PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 015
ocen
7,9 10 1 39015
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Saxa

ocenił(a) serial na 9

cóż poradzić to obecnie jedyna postać kobieca na której krew wrze... wcześniej były złe rzymianki
ale padły ... a Saxa cóż może i rzadko może i tylko daje i cos tam wrzeszczy ale gorąca piękna i
mega zajebista ... serio jestem gejem a kręci mnie bardziej niż Ci wszyscy gejusze ... piękna,
piękne ciało, wybitny tylek, emocjonuje się nią że hej

Viljar

Jak tylko się pojawiła w serialu strasznie jej nie lubiłam bo była strasznie irytująca.... Ale w tym sezonie po prostu ją uwielbiam!! Nie wiem co się zmieniło ale naprawdę polubiłam jej postać. A w scenie przy bramie <odc.5 blood brothers> po prostu wymiata :D (za to Naevia mnie strasznie wku....., mogli by już ją zabić!)

ocenił(a) serial na 9
Viljar

Według mnie Saxa to najfajniejsza laska ze wszystkich sezonów, nie chodzi tylko o urodę ale o ten temperament, dzikość, niezależność. Pod tym względem nie dorównuje jej ani Mira ani żadna inna.Mam nadzieje że ona i Gannicus przeżyją. Reszta szczerze mówiąc jest mi obojętna .

ocenił(a) serial na 10
ma_rcin

Myśle ze saxa zginie w następnym odcinku :P

ocenił(a) serial na 10
Packa1051

Saxe widać w trailerach..scenach które jeszcze nie emitowano(jedna scena to zima gdy wszyscy siedzą przy ognisku, druga z Gannicusem na koniach,trzecia w w 6 episodzie -czyli n ajbliższym jak żegnałą sie z Gannim gdy ten obrał misje odwrócenie uwagi Rzymian by Spartacus i reszta mogli uciec z miasta)...więc raczej nie powinna zginąć...

ocenił(a) serial na 9
Viljar

Masz się czym chwalić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones