PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 004
oceny
7,9 10 1 39004
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MRuakKko3bg

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

Nie ma zimy :)

ocenił(a) serial na 10
Jucha91

widzimy, że rebelianci będą mieli wielkie problemy, żeby opuścić miasto.

korndddd

Port odpada, główna brama tym bardziej... pozostaje tylko ta druga, sekretna brama.

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

i znowu tydzień czekania. Będzie się działo

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

Holy shit!
http://www.tv.com/shows/spartacus-war-of-the-damned/spoils-of-war-2614034/

ocenił(a) serial na 7
emo_waitress

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5hX4shIsF9I#!

Sayuki78

Z łezką w oku wspominam tego słodkiego chłopca.....

ocenił(a) serial na 9
Sayuki78

Really, Tiberius? Really?

ocenił(a) serial na 8
Sayuki78

http://data.whicdn.com/images/26124702/tumblr_m1zaseWBJD1qb7oe1o1_500_large.gif

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

to wklejanie emo-pedalskich gifów do każdego tematu stało się nudne

ocenił(a) serial na 7
korndddd

Czasem jeden emo-pedalski gif wyraża więcej niż 1000 słów :)

ocenił(a) serial na 10
korndddd

Tak, jest to nudne. Nie przeszkadzałoby mi to jednak, gdyby te linki były jakoś oznaczane, że są nie na temat. Gwiazdka, krzyżyk... Cokolwiek!

Jucha91

Wejście na linka do śmiesznego obrazka lub gifa jest nudne. Acha.

ocenił(a) serial na 8
Jucha91

korndddd i Jucha91
no tak, bo nieklikanie w linki, które są, cytuję: "emo-pedalskie" i "nudne", to wyższa filozofia, którą pojąć tak trudno.
Uproszczę więc: nie podoba się, UWAGA: nie klikaj!
mam nadzieję, że pomogłam

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

Odruchowo klikam linki, bo czasami za nimi kryją się fotosy ze Spartacusa.
Miło by było więc, gdyby linki były jakoś oznaczone... Tzn. które są "spartakusowe", a które nie na temat. Tylko o to mi chodzi.

Czasami Wasze gify ze Spartacusa są zabawne. Te emo już niekoniecznie.


ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

a skąd mam wiedzieć w których kryją się te dziwactwa

ocenił(a) serial na 8
korndddd

nie bardzo rozumiem, w którym momencie jest to MÓJ problem

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

a kto mówi, że twój. Nie podoba się wielu osobom- nie potrafisz opisać co masz na myśli, tylko wklejać jakieś dziwne gify z emo dziwactwami? Przynajmniej je oznaczaj, jak pisała Jucha.

korndddd

Co wyście są tacy wrażliwi, to jest pierwsze forum i pewnie jedyne na świecie, na którym ktokolwiek wypowiedział się, że nie lubi śmiesznych obrazków i gifów komentujących rzeczywistość, ZASTĘPUJĄCYCH słowa i wyrażających emocje. Kto w ogóle w dzisiejszych czasach protestuje przeciw użyciu memów?

Rozluźnijcie trochę poślady.

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

Pod warunkiem, że są śmieszne...

To jest forum dotyczące serialu. Po co go zaśmiecać takimi linkami?

emo_waitress

Jak dla mnie te wstawianie gifów to bez sensu jest. 30% postów to te głupie gify. Doprowadziliście do tego, że nie czytam postów emo_waitress ani Kasiek_haz, choć wcześniej je czytałem bo były interesujące. Teraz każdy wasz post z jakimś linkiem to praktycznie tylko i wyłącznie gify, które tylko was śmieszą.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

Nie widzę sensu szukać spiny, niemniej sory - trudno się nie zgodzić z przedmówcami. Ani to bystre, ani to zabawne. Po prostu żenujące i w stylu dzieci neo...

" to jest pierwsze forum i pewnie jedyne na świecie, na którym ktokolwiek wypowiedział się, że nie lubi śmiesznych obrazków i gifów komentujących rzeczywistość, ZASTĘPUJĄCYCH słowa i wyrażających emocje. Kto w ogóle w dzisiejszych czasach protestuje przeciw użyciu memów? "
Nie, zapewne dzięki bogu nie jest. Otóż jak widać wiele osób. To że (niestety) znacząca większość społeczeństwa wpada co chwila w jakieś owcze pędy i się bawi w jakieś hipsterstwa, memy i gimbazy to nie znaczy to, że musi to bawić ogół i osobiście cieszyło mnie, że ja dotąd to forum było jednym z nielicznych miejsc w internecie gdzie można było uniknać tych żenujących pierdół. Tak więc wydaje mi się, że jednak lepiej skupić się znów na naszym serialu i się wspólnie emocjonować niż wzajemnie irytować.
Jeden obrazek, dwa - ok. Ale nie 120 i jeszcze o treści mówiąc delikatnie mało zabawnej.
Tak jak napisał Zgrywus, piszecie bardzo interesująco, fajnie się was czyta... czytało. Do czasu tego zaśmiecania.

Stolarcfc

Wypowiem się tylko w moim imieniu :) ale nurtuje mnie wielce jedna rzecz: czyli postanowiliście omijać moje posty, bo... jest tam link do gifa? Czyli rozumiem, że tym samym, nie jest ważna treść tego co NAPISAŁAM poza tym, moje *rozważania filozoficzne*, które do tej pory były dla was interesujące (btw. ślicznie dziękuję! ^^), tylko dlatego, że dałam tam linka? Którego WCALE nie musicie klikać i po prostu scrollować dalej?

Od razu zaznaczam - we're cool chłopaki, nie mam problemu z omijaniem moich postów ;) Ja pozwolę sobie jednak czytać wasze, bo z zasady czytam wszystkie posty w tematach, które mnie interesują :) I te fajne i te ze zaśmiecone przekleństwami, uprzedzeniami, homofobią i atakami itd. (Niestety mamy inne spojrzenie na śmieci w postach :D)

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

Ja czytam nadal, po prostu stają się irytujące i towarzyszy im (możesz mi znaleźć do tego odpowiedniego gifa, pozwól że opiszę ;]) przewrócenie oczami i "boże... znowu jakieś pokemony"... ale anyway - we're cool ;)

ocenił(a) serial na 8
korndddd

chaciepoebao jeśli myślisz, że będę cokolwiek oznaczać dla twojej wygody, lol
powtarzam, nie podoba się - nie klikaj
chcesz zobaczyć fajne gify ze Spartakusa - www.google.com i trochę samodzielności
nie chce się szukać samemu - klikaj w nasze gify i stfu
myślenie nie boli, uwierz

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

to wyp.er.... , a poebao twoich st..ych.
znalazło sobie rozrywkę w wyszukiwaniu emo gifów.

ocenił(a) serial na 8
korndddd

ale mi pojechałeś! O_O
aż się skuliłam w kącie pokoju i chlipię w rękaw
od dziś mój świat nie będzie taki sam :(((
wybacz! wybacz o mistrzu i jedyny słuszny wyznaczniku forumowego zachowania!
nie godna jestem, ale proszę o wybaczenie!
od dziś żadnego linku, a jeśli już to tylko te zatwierdzone przez twoją wielmożną osobę!

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

tak jak i ty mi pojechałaś.
już nie będę zwracał uwagi na jakieś głupie linki, bo szkoda czasu/

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

hahaha nie no roz*ebała mnie ta rozmowa już na prawdę nie ma się o co kłócić tylko o wstawianie gifów ?

ocenił(a) serial na 10
Wlatca_Moch

to przynajmniej dobrze, że się pośmiałeś- naprawdę

ocenił(a) serial na 10
korndddd

i jestem ci za to bardzo wdzięczny

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

Myślenie nie boli, ale wyrażanie odczuć/emocji przy użyciu własnych słów również.

Nie chciałam tutaj nikogo atakować i dziwi mnie Wasza reakcja. Prośba o oznaczanie linków była jedynie prośbą(sugestią). Rozumiem też, że ze wstawiania tych linków macie świetną zabawę.

ocenił(a) serial na 8
Jucha91

ok, to jest forum internetowe, tak? porozumiewamy się za pomocą tekstów, tak? No więc, czasami tekstem nie odda się wszystkiego. Wyobraź sobie teraz, że opisuję jak bardzo nie lubię jakiejś postaci kobiecej i chce to oddać pewną konkretną wizją. I teraz, zamiast pisania: Kojarzysz tę scenę ze Świętego Graala Monty Pythona, kiedy wieśniaki chcą spalić wiedźmę ale rycerz nie jest do końca pewny, czy owa kobieta jest tym, za kogo ją mają. W końcu okazuje się, że to wieśniaki przebrali ową kobietę za wiedźmę, a jeden z nich nawet stwierdza, że ona zamieniła go w niemowę. W końcu, nie mogąc przekonać rycerza wieśniaki i tak krzyczą: Burn her! Burn the witch!? Właśnie takie odczucia wywołuje we mnie owa bohaterka.
Textu w pindu, wszystko traci na żarcie. Zamiast tego daje linka
http://4.bp.blogspot.com/_WMpSC7nK3os/SpMpv2NTUQI/AAAAAAAAD38/g7lqAcWusqs/s400/m onty_python_witch-701441.jpg
i cały wywód jest zawarty w jednym małym obrazku.
Tak działają fora internetowe. Niektóre mają nawet takie funkcje, że owe obrazki czy gify pokazują się w poście i nie trzeba klikać w żadne linki.
Naprawdę musiałam tłumaczyć czemu używamy gifów?

Kasiek_haz

Ogranicz czas spędzany w sieci. Serio.

ocenił(a) serial na 7
auxil

Auxil to samo chciałem napisać ;-)

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

O, lubię bardzo Monty Pythona, a już szczególnie to Świętego Graala i scenę o budowie zamku na bagnie...

ocenił(a) serial na 8
Bartes123_2

Tam jest tyle genialnych scen, że ciężko wybierać: Lancelot wpadający i wyżynający wszystkich w zamku, walka z Czarnym Rycerzem, Królik i Święty Granat Ręczny (Fallout <3), odważny sir Robin, ale mnie w histeryczny śmiech wpędził tekst: "On second thought, lets not go to camelot, it is a silly place."

Kasiek_haz

Kurde, raz jeden poszłam spać W MIARĘ wcześnie i omija mnie cała zabawa, nie ma sprawiedliwości.
W każdym bądź razie konkluzja jest jedna: zawsze możesz liczyć na policję internetową.

A scena, kiedy jakiś kolo mówi do Króla: nie głosowałem na ciebie? :D
Czy uwierzysz, że to http://cps-static.rovicorp.com/2/Open/IFC/Monty%20Python%20Almost%20the%20Truth/ _derived_jpg_q90_410x410_m0/MontyPythonAlmosttheTruth-Still1.jpg?partner=allrovi .com zdjęcie miałam na ścianie jak byłam nastolatką zamiast yyyy np. Bekstrit Bojs?

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

o ja! szacun :)
ja miałam Żywot Briana na VHS i mimo, że niewiele z niego rozumiałam to oglądałam w kółko i śmiałam się jak głupia z "embriona w pudełku" :)

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

My w ogólniaku działaliśmy w Hiszpańskiej Inkwizycji...

A ze Świętego Graala najlepszy jest tekst o wielkim drewnianym borsuku...

emo_waitress

Ten odcinek ma duży potencjał i mam nadzieję, że tego nie spieprzą. Cholernie podoba mi się podział powstańców (w tym bohaterów) na grupy. Mam nadzieję, że pogłębią ten wątek i z jednej strony będzie Spartacus z Crixusem a z drugiej Agron z Saxą i z Donarem, którym może na ratunek pośpieszy pierwszy klaun tego sezonu, czyli Castus. No i w końcu Gannicus wpadający w zasadzkę, czyli pewnie ruszy gdzieś samotnie. Generalnie taki koncept mnie przekonuje i to bardzo. Niech będzie mniej chaosu, więcej pojedynków i emocji, które chociażby towarzyszyły walce Cezara z Agronem i Donarem.

TheBoss

Oj bedzie sie dzialo ;) Aczkolwiek ten trailer zbyyt malo pokazuje ;) W ktorych dniach pojawiaja sie sneak peeki ?

BTW. Dziewczyny nie wiem co was opetalo, ale piszac "rozluznijcie poslady" - same je rozluznijcie ;) Rzucacie sie na nich jakby wam jakas krzywde zrobili. Jesli wrzucacie link i jest to cos innego niz "Spartacusowego" wystarczy wczesniej wspomniana ' * ' i wiadomo, ze klikna w to tylko te osoby, ktore sa zainteresowane. Tak samo jak pisze sie przed spojlerem [SPOILER]. I tyle - nie ma o co sie sprzeczac;p

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

http://www.youtube.com/watch?v=p5TDfMtHvpM

ocenił(a) serial na 9
lubie_miete

http://ninjaadmin.tumblr.com/post/44632663773/major-spoiler-alert-gannicus-goes- on-a-suicide
Gannicus wyrusza na samobójczą misję. Spolier

ocenił(a) serial na 10
iwona1912

Gannicus jest super, tu nawet poświęci się, żeby jego przyjaciele zdołali uciec. Ale jednak przeżyje, bo w jednym trailerze było go widać jak szarżował w ataku kawalerii.

ocenił(a) serial na 9
korndddd

Szczerze mówiąc na początku nie przepadałam za Gannicusem i przez całą "Zemstę" miałam nadzieję, że w końcu zginie. O dziwo, polubiłam go teraz! Nie wiem, dlaczego. I mam nadzieję, że przeżyje bo jest teraz moją drugą ulubioną postacią.

ocenił(a) serial na 9
iwona1912

http://www.youtube.com/watch?v=a7Te20vMnY8&feature=endscreen&NR=1 myślę że Ganii przeżyje ;)

ocenił(a) serial na 10
iwona1912

0:40 - donar???

ocenił(a) serial na 9
Bartes123_2

Tak, to on.

ocenił(a) serial na 10
iwona1912

Crixoss nieźle podsumował pomysł Gannicusa; hehehe
Byle do soboty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones