PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 012
ocen
7,9 10 1 39012
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Podobnie jak rok temu, tak i w tym, zbieram grupe osób do tłumaczenia Spartacusa. Potrzeba ok 10 osób. Zgłaszać się można na adres email:

bartusezg@gmail.com

Wymagania:
- znajomość j.angielskiego na zaawansowanym poziomie (oczywistość)
- wolny czas w sobotę od godziny 8:00 do 12:00 (26.01.2013)
- chęć do tłumaczenia i umiejętność pracy w grupie.

Ścieżki dialogowe rozdzielane są pomiedzy członków grupy. W zależności od ilości tłumaczy i czasu odcinka(ok 50 min) na każdego tłumacza przypada od 5 do10 minut.
Proszę zgłaszać się najpóżniej do piątku, godz. 18:00. Szczególnie zapraszam osoby, które brały udział w poprzedniej edycji. Pozdro.

ocenił(a) serial na 10
bartusezg

Ja nie dam rady pomóc, bo mam sesje. Najwyżej następne odcinki jak będę miał trochę czasu wolnego ;>

bartusezg

@bartusezg , a co z ludzmi z poprzedniej edycji ? Jak masz z nimi jakis kontakt to warto do nich napisac ;) No i temat trzeba na biezaco podbijac do gory, aby byl lepiej widoczny ;)

bartusezg

mój fiutek nie moze sie doczekac

bartusezg

Na h*ja Jowisza:) Jak ja tu dawno nie byłem:) Bym pomógł ale znam tylko podstawy angielskiego. Trzymam kciuki z grupę FilmWebu

ocenił(a) serial na 10
bartusezg

ja mogę znowu tłumaczyć nie chce mi się pisać na maila bo od jakichś 2 lat go nie używałem i mam tak zaśmiecony że miałbym problem cokolwiek znaleźć więc jak by co pisz na gg : 26239334 :D

bartusezg

podbijam, bo zależy mi na inicjatywie. przemyślę swoją kandydaturę ;]

ocenił(a) serial na 10
bartusezg

Wracam do team'u. Myślę, że mogę się przydać, zwłaszcza, że brałem udział w poprzedniej edycji. Rano w sobotę i tak nie będę się przecież jeszcze uczył ;>

ocenił(a) serial na 9
bartusezg

Do tłumaczenia się raczej nie przydam, ale jak ktoś chce to może mu wysłać gify lub urywki odcinka. Na gifach są napisy po angielsku, więc myślę, że to może pomóc.

ocenił(a) serial na 9
iwona1912

Bo ogólnie to odcinek jest już dostępny na necie. Tylko trzeba przejść grę.

iwona1912

ta gre battleofnuceria ? I odcinek jest dostepny ? LOL, czemu ja tego nie wiedzialem ? ;)

ocenił(a) serial na 9
kaishaku27

Mało osób wie. Ja sama dowiedziałam się się od fanów z zagranicy.

iwona1912

Powiem Ci, ze na tej stronce sie nawet zarejestrowalem ;) Aczkolwiek gdy zobaczylem, ze od 3 poziomu trzeba wrzucic gre na SmartPhone'a, ktorego moja mosc nie posiada - to szybko zrezygnowalem ;) Wchodzilem tam tylko dla filmikow, ktore byly dosyc kiczowate, ale jako fan spragniony swiezej krwi dot. nowosci 3 sezonu - po prostu musialem to lyknac ! ;)

Trudno, premiera za dwa dni - napisy wyjda na weekend, wiec akurat zakupi sie pare browarow na ta zajebista okazje i obejrzy sie na spokojnie - przy spokojnym weekendzie ;)

ocenił(a) serial na 9
kaishaku27

Z urywków jakie widziałam to zapowiada się ciekawie.

iwona1912

Wspominalas cos o gifach w postacji urywkow z odcinka, mozna prosic o ich wrzucenie ? ;)

ocenił(a) serial na 9
kaishaku27

Chyba raczej nie powinnam robić spolierów dla wszystkich fanów. Jeśli chcesz to podaj email to ci wyślę adresy. Innych też się to tyczy.

iwona1912

Cholera, dobra ;) Po" wiekszych " przemysleniach w tym temacie - ja tez ich nie chce widziec - haha ;)

ocenił(a) serial na 9
kaishaku27

Zgadzam się. Ja obejrzałam i żałuję bo teraz nie będzie niespodzianki.
A wszystkim tym, którzy będą tłumaczyć, życzę powodzenia. Mam nadzieję, że szybko uda wam się przetłumaczyć.

iwona1912

I ja zycze powodzenia, bede wspieral - duchem oczywiscie - bo tlumacz ze mnie kiepski ;)

ocenił(a) serial na 10
kaishaku27

Za mało osób sie zgłosiło na razie, a z tego co słyszałem, Yungar zrobi napisy na sobote, więc na razie nasza akcja nie ma sensu. Ale będziemy w pogotowiu.

bartusezg

Na jutro ma zrobić napisy? Dziwne, bo jak pamiętam wasza grupa robiła na sobotę a w najgorszym wypadku na niedzielę, a Yungar miał pewnie zawalone terminy i zawsze na poniedziałek wychodziły jego napisy.

Mazurian

Tak czy siak nie popełnię dawnego błędu i nie będę czekał na napisy, a Sparakusa będę ogladał w poniedziałek lub we wtorek. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Mazurian

nie popełnię błędu i nie będę czekał na napisy, Mazurian nie rozśmieszaj mnie...

1necki

Nie rozśmieszam Cie użytkowniku 1necki... :)

ocenił(a) serial na 10
1necki

Napisami się nie przejmuję, ale muszę się mentalnie przygotować że mój ulubiony Crixus wyzionie ducha gdzieś w 7-8 odcinku...

Mazurian

No ale musze przyznać że np w grze "Rome - Total War" nie cierpię Gallów - te ich zielone kubraczki i chowanie się wśród drzew, no i te ich zapyziałe drewniane chatki ... Uff :)

Mazurian

No niestety w tej grze nie mocnych na Rzymian.

ocenił(a) serial na 10
elbondo13

a w czerwcu Total War: Rome II ;)

1necki

Właśnie wczoraj zobaczyłem Gameplay jak rzymiane zdobywają Kartaginę - To była miłość od pierwszego spojrzenia:) Grafika wymiata, muzyka jeżeli utrzyma styl pierwszej częśći będzie też na wysokim poziomie :) Zawsze wkurzały mnie "animacja" jazdy konnej - ale w R2 wygląda fenomenalnie :) Czekać tylko na grę :) A międzyczasie możemy popatrzeć jak rzymianie otrzymują baty od Spartacusa :)

ocenił(a) serial na 8
Mazurian

Pierwszy odcinek serialu na, który czeka nie mało osób Yungar jest tego świadomy i na pewno jutro zrobi napisy, gorzej może być z kolejnymi odcinkami tym bardziej kiedy na dworze będzie coraz cieplej, wtedy będziemy liczyć na ekipę z filmwebu.
Ogólnie sam chętnie bym pomógł ale niestety w soboty od 8.00 do 12.00 siedzę na kursie angielskiego (ironia losu hehe).

Sindbad95

Nie martw się - odkujesz się na następnym serialu STARZ'u który ma opowiadać jak dobrze pamiętam o Cezarze:)

ocenił(a) serial na 10
Mazurian

będzie serial i Cezarze ? wysoki poziom będzie? masz jakieś info ?;) więcej szczegółów proszę ;)

1necki

http://www.students.pl/kultura/details/65650/Powstanie-serial-o-Juliuszu-Cezarze

Mazurian

http://www.spo ilertv.pl/news/4704/starz-rozwaza-spin-off-spartacusa-poswieciony-juliuszowi-cez arowi

Następnym razem zapytaj wójka Google :)

ocenił(a) serial na 10
bartusezg

Może byście zamieszczali koło 14 już napisy :P.

ocenił(a) serial na 10
bartusezg

a tłumaczenie bedzie przebiegać ze słuchy czy z orginalnym angielskim napisów??? bo skoro tak to z checią pomogę w tłumaczeniu :D

bartusezg

no i gdzie te napisy? za ten brak napisow kazalbym was ukrzyzowac! >:

ocenił(a) serial na 8
marcus_g

wszyscy liczyliśmy na Yungara, niestesty ostatnia aktualizacja o 9:31 na napisy24 mowi, ze napisy sa przetłumaczone w 0%, trzeba przyznac, ze lipa trochę...

Sindbad95

Tak jak myślałem - na poniedziałek będą :) Trzeba uczyć się angielskiego - wystarczy w piśmie bo napisy ang już są :)

Sindbad95

Aktualizacja nie świadczy o postępie w tłumaczeniu. Niejednokrotnie zdarzało się ( w przypadku innych seriali np. BOSS), że wskaźnik pokazywał 0% a wieczorem napisy już były. Troszeczkę cierpliwości :-) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
josher

Pieprze to, ide sie narabac tak aby film mi sie urwal i obudził sie w poniedzialek z gotowymi napisami.

marshall0

Godny pomysł . Zaryzykowałbym też, ale już za dużo tego w życiu "wyżłopałem"... :-) Poczekam cierpliwie.. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
josher

oczywiscie wiem o tym, dlatego tez podałem dokładną godzinę aktualizacji...

ocenił(a) serial na 8
Sindbad95

swoją drogą godz. 16.40 - 20%, czyli będą najprawdopodobniej na jutro lub późnym, późnym wieczorem.

Sindbad95

A jak zacząłem robić o 16 i w 40 minut zrobiłem 20%, to co wtedy? Skąd to założenie, że ja od samego rana siedzę nad tłumaczeniem? Poza tym postęp w tabelce jest tylko orientacyjny i nie ma co traktować go jak wyroczni :)

yungar

Oo yungar zawital tutaj na forum ;) Mysle, ze to swietna okazja aby podziekowac Ci za dostarczenie nam - fanom - tlumaczen z poprzednich sezonow ! Dzieki ;)

ocenił(a) serial na 8
yungar

po prostu pamiętam jak było w tamtym roku, zresztą sam napisałeś, że w jak nie pojdziemy spać przed 22.00 to jeszcze dziś obejrzymy film czyli późnym wieczorem więc mimo wszystko chyba w miarę dobrze wyliczyłem. Oczywiście nie kłócę się i mega dziękuje za pracę i poświęcony czas.

Sindbad95

Spoko, może trochę mnie poniosło, sorry ;) Czasem zapominam, żeby nie udzielać się na filmwebie w wątkach seriali, które tłumaczę, bo czasami ciężko o dystans :P

yungar

e tam, zawsze znajdzie sie ktos kto i tak bedzie narzekac mimo, ze prace ktora wykonujesz - robisz za darmo i z wlasnej nie przymuszonej checi. Wpadaj czesciej i udzielaj sie w dyskusjach o odcinkach - przy okazji bedziemy miec info z pierwszej reki w jakiej fazie sa prace nad napisami ;)

Sindbad95

No to teraz jest "20%" (16:40) :-) . zrobią wszystko aby było do wieczora (prawie jak cytat) :-). Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones