PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029213}
7,2 4 328
ocen
7,2 10 1 4328
7,2 6
ocen krytyków
Special Ops: Lioness
powrót do forum serialu Special Ops: Lioness

Trzeba tu od razu wziąć poprawkę, że to Sheridan, więc początek, może dawać nadzieję na coś dobrego a później wyłażą całe mielizny jego scenopisarstwa. Przykłady jego klejenia fabuły na kolanie, można by tu wymieniać długo. Najlepszym wyjściem jest wyczekanie do końca sezonu, poczytanie jakichś rzetelnych recenzji i dopiero później ryzykować. Ja już mu nie wierzę, bo "Burmistrz Kingstown" okazał się jedynie stratą czasu a "Król Tulsy" z Sylwkiem", też jest fabularnie płaski, jak trzydniowy naleśnik.

ocenił(a) serial na 6
NickFilmwebowy

He,he,duzo w tym racji,pomijajac tez jego fatalne ostatnie filmy ale dam mu szanse ostatnia.

ocenił(a) serial na 9
NickFilmwebowy

gust jest jak dupa, kazdy ma swoj. Ja uwielbiam jego seriale i ogladalem wszystkie, ten tez jest bardzo dobry

NickFilmwebowy

Dokładnie tak jak mówisz.

ocenił(a) serial na 8
NickFilmwebowy

Heh no cóż nic dodać... Yellowstone co raz słabsze jedynie poziom z uniwersum trzymają jeszcze prequele (1883,1923). Burmistrz... ile tam uproszczeń to głowa mała, a tulsa to juz przekracza wszelkie granice i takich głupotek jakby grupą docelową byli góra 12latki

NickFilmwebowy

Burmistrz z Kingstown był zajebisty, co zreszta widac w ocenach na portalach filmowych (8,2/10 przy 43k glosow na imdb, czy nawet naszym ujowym filmwebie ma 7,6) ale spoko gust ma kazdy wlasny, tylko nie wiem czemu sie sadomasochistycznie katujesz tworczoscia tego rezysera skoro ci ona nie podchodzi

ocenił(a) serial na 6
miko1980

Wedlug mnie ten serial akurat wyszedl o dziwo Sheridanowi,duzo tematow podejmuje i na szczescie nie jest czarno-bialo.

ocenił(a) serial na 4
NickFilmwebowy

Zgadzam się. Tworzy seriale na miarę dzisiejszych czasów i dzisiejszych niezbyt wymagających widzów. Ma jednak kilka zalet i na pewno zalicza się do nich wstęp i początek rozwinięcia każdej z opowieści. Potem siła inercji nie wystarcza, a pomysły na uwiarygodnienie fabuły mu się szybko kończą.

ocenił(a) serial na 9
NickFilmwebowy

Skąd ty się wziąłeś? Czy aż tak ci w życiu nie idzie, że próbujesz się tu ,,odgrywać" za swoją zasłużoną niedolę?

Wiktor_Lukomski

Co proszę? xD

ocenił(a) serial na 9
NickFilmwebowy

Ty nie proś. Za zacznij po prostu myśleć.

Wiktor_Lukomski

Za zacząć? Tak w ogóle, to o coś konkretnego Ci chodzi, czy wycieczki personalne w internetach, to dla Ciebie codzienna porcja mocnych wrażeń? Może rozmówcę pomyliłeś?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones