PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827567}

Special

6,6 2 717
ocen
6,6 10 1 2717
Special
powrót do forum serialu Special

Ten serial ma jeden ogromny minus, za krótki! Bardzo przypadł mi do gustu, jest lekki, ale zarówno ciężki w tematyce. Pochłonąć można go w chwilę. Postacie są bardzo dobrze pokazane i zagrane.
Będę ten serial polecać z czystym sumieniem i już nie mogę się doczekać kolejnych sezonów.

użytkownik usunięty
sylwia_jarzab

przede wszystkim bardzo realnie odtworzono MPD sam je mam i podobne problemy mam to prawda ze osoby z mózgowym porażeniem średnim mają ciężko w środowisku LGBT TAK samo mam przeprosty w palcach i chodzę przy chodziku z przykurczonymi nogami przy chodziku

ocenił(a) serial na 10

Serial jest na podstawie książki, a główną postać gra jej autor, ktory w rzeczywistosci ma porażenie mózgowe.

użytkownik usunięty
ewa_zofia_wilga

Polecam obejrzeć lesbijsko - bisekualny https://www.netflix.com/search?q=lgbt&suggestionId=5977_genre&jbv=80018695&jbp=2 &jbr=3

ja mowie płynie prócz Wschodniego akcentu ponieważ jak wiedzalem na rehabilitacje to mówił mi ze mówię tak śpiewająca zaciągając ale urok akcentu suwalskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones