PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121831}

Spider-Man

7,8 14 875
ocen
7,8 10 1 14875
6,5 6
ocen krytyków
Spider-Man
powrót do forum serialu Spider-Man

Hej. Czy wiecie gdzie mozna obejrzec, lub pobrac wszystkie odcinki z dubbingiem z TVP 2 ? Z gory dzieki !

ocenił(a) serial na 9
alexinhip10

U Mnie na chomi kuj masz:
1. Szukasz ' chomi ka ' o nazwie ' RyanGiggs '
2. Wchodzisz w ' Filmy, Seriale & Bajki '
3. Wpisujesz odpowiednie, podane hasło.
4. Wybierasz podkategorię ' Bajki '
5. Potem ' Spider-Man' - tam jest całe 5 sezonów tej kreskówki, wstawione w odpowiedniej
kolejności.
ps. musiałem rozdzielić słowo ' chomi kuj ' & ' chomi ka ' spacją bo inaczej nie zatwierdza Mi tej wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 9
aleksandros1

Coś nie tak ? Sprawdziłem na chomi kuj i uaktualniłem opisy danym sezonów animowanego pajęczaka.

Flinston1987

Super, dzięki wielkie! A wiesz może gdzie obejrzeć starego Batmana?
https://www.filmweb.pl/serial/Batman-1992-119226 - chodzi mi o tego.

ocenił(a) serial na 9
viceroygp

Też go mam na chomi kuj, również w podkategorii ' Bajki ' i jest podpisany " Batman - jest całość " .

Flinston1987

Cześć Flinston, trafiłem na Twojego Ch-omika, niestety jest tam tylko folder dokumenty. Naprowadziłbyś mnie? Czy sprawa ze Spider-Manem z TVP2 jest aktualna i posiadasz jeszcze te nagrania?

ocenił(a) serial na 9
difool

Coś musiałeś pochrzanić, bo właśnie sprawdziłem i cały Spidey jest normalnie na mym ' chomi ku ', a powyższa instrukcja jest nadal aktualna. Ogarnę to dziś jak wrócę z roboty. Spróbuj jeszcze raz dokładnie wedle instrukcji, którą opisałem ( jesteś pierwszą osobą, która mam z tym problem ) i daj znać tutaj.

Flinston1987

Tak, już rozgryzłem. Napiszę teraz do Ciebie na PW żeby tutaj nie zaśmiecać wątku.

Flinston1987

Sprawdziłem dwa odcinki, jeden nawet pobrałem i niestety źródło od Flinstona nie jest to dubbing z TVP2, tylko z Fox Kids, gdzie pod Spider-Mana głos podkładał Jacek Kopczyński.

ocenił(a) serial na 9
difool

Sądziłem, że na obu tych kanałach był identyczny dubbing, więc mój błąd :/ .

Flinston1987

Nie ma sprawy. Niestety ta wersja z TVP2 jest dziś nie do znalezienia... Ale może kiedyś uda się wygrzebać choć jeden odcinek z niej.

Flinston1987

Kiedyś słyszałem próbkę dubbingu z TVP2, był ciekawy, ciężko mi jednak sobie wyobrazić lepszego "polskiego" Petera Parkera niż Jacek Kopczyński.

ocenił(a) serial na 10
difool

A wie ktoś kto dawał głosu MJ Watson

Brandon568

Nie wiem kto podkładał głos pod MJ w wersji TVP2 (nie znalazłem także informacji na Wikipedii), a w dubbingu od Fox Kids/Jetix była to Agata Gawrońska, będąca także głosem Rogue w X-Menach.

ocenił(a) serial na 10
difool

No właśnie, tylko jej nie ma.A pani Agata Gawrońska dawała głosu Felicii Hardy na TVP 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones